Kanapa skandynawska PRIMA
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 150 zł | 150 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Jesteśmy w stanie wykonać dodatkowe wizualizacje.
sprawdź czy obejmuje również Ciebie
Opis sofy PRIMA
Kanapa PRIMA to doskonałe rozwiązanie dla osób szukających zarówno stylu, jak i wygody. Jej elegancka forma i subtelne połączenie kolorów wprowadzą do wnętrza wyjątkowy, nowoczesny klimat. Dzięki szerokości 222 cm oraz przestronnej powierzchni spania 140 x 190 cm, jest to mebel, który zapewnia komfort zarówno w ciągu dnia, jak i w nocy.
Wyjątkowy komfort i nowoczesny styl
Wypełnienie z sprężyn bonellowych zapewnia trwałość oraz idealne podparcie ciała, co czyni kanapę PRIMA świetnym wyborem na codzienny relaks. Gładkie linie, proste formy i minimalistyczny wygląd sprawiają, że kanapa bez trudu odnajdzie się w każdym nowoczesnym wnętrzu.
Kompaktowy rozmiar z dużymi możliwościami
Kanapa zmieści się w wielu pomieszczeniach, zapewniając jednocześnie optymalną przestrzeń do siedzenia i spania.
Kanapa PRIMA nie tylko wprowadzi elegancję do salonu, ale także zaoferuje komfortowy sen dzięki swojej rozkładanej funkcji. To doskonała opcja do mieszkań, gdzie każdy centymetr ma znaczenie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Wysokość | 93 cm |
| Wysokość oparcia | 44 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość | 222 cm |
| Głębokość | 98 cm |
| Głębokość siedziska | 55 |
| Powierzchnia spania | 140x190 cm |
| Pojemnik na pościel | W zestawie |
| Rodzaj wypełnienia | Sprężyny bonnellowe + pianka poliuretanowa |
| Poduszki | W zestawie |
| Nóżki | Drewniane |
| Pikowania | Tak |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Aleksandra
Dzień dobry,Jestem zainteresowana kupnem sofy Kanapa skandynawska PRIMA. Czy jest możliwość modyfikacji tak żeby były sprężyny kieszeniowe?
W kanapie Prima możemy zastosować sprężyny kieszeniowe — Joanna
Powiązane lub podobne
Kolorystyka mebli tapicerowanych
Wykonamy dla Ciebie narożnik w dowolnej tkaninie!
- skontaktuj się z nami w dowolny sposób (mailowo, telefonicznie, social media)
- opowiedz nam jaki odcień oraz struktura tkaniny Cię interesuje
- możesz podać również budżet - czy tkaniana ma być premium, średniej klasy lub ekonomiczna
- zdjęcia mebli które Ci się podobają również mogą być pomocne
- prześlemy w odpowiedzi propozycje najlepszych tkanin ;)