Kanapa SANDRA CLASSIC
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 160 zł | 160 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
sprawdź czy obejmuje również Ciebie
Opis sofy SANDRA CLASSIC
Kanapa SANDRA CLASSIC to bezkonkurencyjne wyposażenie dla każdego salonu, prezentowana przez Nas kanapa będzie niezbędna podczas spotkań rodzinnych lub podczas relaksu przy telewizorze lub dobrej książce.
Siedzisko oraz oparcie zostało wyposażone w wytrzymałe sprężyny bonellowe oraz w wysokogatunkową piankę. Największą zaletą sprężyn bonellowych jest długa żywotność oraz odporność na nakładany na nie ciężar.
Swojej konstrukcji zawdzięcza równą powierzchnię spania, którą wspomaga automat, dzięki czemu rozkładanie kanapy jest niesamowicie proste.
Najwyższa jakość materiałów użytych do produkcji oraz dostosowanie powierzchni spania do ułożenia ciała podczas leżenia sprawiają, że kanapy, które sprzedajemy są komfortowe oraz trwałe.
Dodatkowym walorem kanapy SANDRA CLASSIC jest zgrabny pojemnik na pościel. Gwarancja komfortowego wypoczynku - Twoja kanapa SANDRA CLASSIC.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Według wzornika |
| Wysokość siedziska | 44 cm |
| Szerokość | 222 cm |
| Głębokość | 100 cm |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Boki | 2 boki |
| Powierzchnia spania | 144x195 cm |
| Pojemnik na pościel | W zestawie |
| Rodzaj wypełnienia | Sprężyny bonnellowe + pianka poliuretanowa |
| Poduszki | W zestawie |
| Nóżki | Chromowane |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o SANDRA CLASSIC
Cena podana powyżej zawiera produkt o wymiarach standardowych wraz z grupą materiałową I:
- Tkanina LEO
- Tkanina SAWANA
- Tkanina BOSS
- Tkanina BERLIN
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.