Kontenerek TRAFFIC 10
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Opis szafki nocnej TRAFFIC 10
Przedstawiamy Państwu kontenerek TRAFFIC 10, który idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym jak i młodzieżowym. Bryła została wykonana z najwyższej jakości płyty laminowanej odpornej na zarysowania, wysoką temperaturę oraz wilgoć. Posiada obrzeża ABS gwarantujące trwałość i odporność na uderzenia. Szuflada posiadaja prowadnice kulkowe z pełnym wysuwem. Posiada kółka, więc z łatwością będzie dało się go przemieszczać.
Kontenerek do pokoju młodzieżowego
System TRAFFIC to połączenie modnych kolorów, a funkcjonalność każdego mebla zapewni komfort oraz idealną przestrzeń do nauki. Kolekcja posiada do wyboru kilkanaście brył dzięki czemu to ty zdecydujesz jak umeblujesz swoje wnętrze. Wszystkie meble wykonane z najwyższej jakości materiałów w nowoczesnym stylu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Biały+antracyt+beton industrialny |
| Wysokość | 58 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Szuflady | 1 szuflada |
| Ilość drzwi | 1 drzwi |
| Otwarte półki | Brak |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.