Korpus K1 do szafy modułowej FORMO Halmar
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 249 zł | 249 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis szafy uchylnej K1 FORMO
Maksimum miejsca na ubrania w kompaktowej formie
Korpus szafy modułowej FORM K1 to idealne rozwiązanie do wnętrz, w których liczy się każdy centymetr.
Dwa drążki, więcej możliwości
Dzięki dwóm drążkom można przechować więcej ubrań w wygodny sposób, oddzielając krótsze i dłuższe elementy garderoby. Dwie półki pomieszczą akcesoria, buty lub dodatkowe tekstylia.
Dopasuj szafę do swoich potrzeb
Laminowana płyta meblowa z której wykonano korpus zachwyca trwałością i łatwością w utrzymaniu czystości.
Dzięki modułowej budowie można stworzyć układ dopasowany do indywidulanego stylu życia.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Biały / Dąb artisan |
| Wysokość | 238 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 54 cm |
| Materiał | Płyta meblowa laminowana |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Lustro | Nie |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | Bez drzwi |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli, szaf modułowych FORMO Halmar
System szaf FORMO- szeroki wybór korpusów i frontów
Szafy FORMO są dostępne w siedmiu rodzajach korpusów w kolorach białym, szarym i dąb artisan.
Do nich można dobrać 3 rodzaje frontów w trzech wersjach kolorystycznych: gładkie, zdobione oraz z lustrami.
Fronty są w matowym wykończeniu - ponadczasowe!
Dzięki temu można stworzyć szafę idealnie dopasowaną do stylu wnętrza.
Stwórz unikalną szafę dostosowaną do Twoich potrzeb
System szaf modułowych FORMO to innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na samodzielne zaprojektowanie idealnej szafy.
Dzięki elastycznemu systemowi modułów można dopasować układ wnętrza szafy do indywidualnych potrzeb oraz przestrzeni, w której będzie ona ustawiona.
System szaf FORMO - proste i funkcjonalne rozwiązanie
System FORMO umożliwia budowę szafy z różnorodnych modułów, takich jak półki, szuflady, drążki na wieszaki czy fronty w różnych wariantach. Wszystkie moduły występują w standardowych wymiarach, co pozwala na swobodne dopasowanie ich do każdego wnętrza.
Korzyści systemu FORMO:
- Elastyczność konfiguracji - możliwość wyboru modułów według indywidualnych potrzeb,
- Rozbudowa w przyszłości - możliwość dodawania kolejnych modułów,
- Personalizacja wnętrza - szeroki wybór akcesoriów ułatwiających organizację przechowywania ubrań,
- Trwałość i jakość - solidne materiały zapewniają długotrwałe użytkowanie.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.