Krzesło AROSA
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Do wyczerpania zapasów
Opis krzesła AROSA
Krzesło AROSA to propozycja nowoczesnego, prostego krzesła tapicerowanego. Siedzisko wykonane z wytrzymałej tkaniny z delikatnymi równoległymi przeszyciami nadają nowoczesnej elegancji. Komfortowe miękkie siedzisko zapewni dogodną pozycję podczas miłych spotkań w gronie rodzinnym i przyjaciół. Podstawa to drewniane, olejowane nogi zapewniają stabilność.
Krzesło AROSA to przykład ponadczasowego desingu, który pozwoli dopasować się w każdym wnętrzu.
Produkt dostępny w różnej kolorystyce tkaniny siedziska oraz podstawy krzesła.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | ACTONA |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Wysokość | 90 cm |
| Wysokość siedziska | 75 cm |
| Szerokość | 43 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| Materiał | Tkanina + drewno lite |
| Siedzisko | Tkanina |
| Stelaż | Drewno |
| Kolor stelaża | czarny, dąb, |
| Rodzaj nóg | Proste |
| Pikowania | Nie |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o AROSA
Krzesło Arosa zostało zrobione z efektownego siedziska oraz drewnianej podstawy. Tapicerowane siedzisko tkaniną Granada fabric anthracite 08 jest miękkie oraz komfortowe. Efektowne precyzyjne przeszycia nadają klasy. Podstawą krzesła są drewniane olejowane nogi. Waga krzesła: 6,65 kg. Maksymalne obciążenie: 120 kg, Ilość sztuk w paczce: 2, Wymiary kartonu: 58 cm x 49 cm x 64,5 cm Wysokość siedziska 75 cm Szerokość siedziska: 41 cm Gębokość siedziska: 37 cm
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.