Krzesło BIKINI
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Opis krzesła BIKINI
Krzesło BIKINI to wykonane z bardzo trwałego i wytrzymałego materiału jakim jest polipropylen. Dzięki zastosowaniu tego tworzywa możemy otrzymać ciekawe formy, które są odporne na różne warunki. Możemy zastosować go na zewnątrz i do wewnątrz, jest odporne na wilgoć i promienie UV.
Forma krzesła BIKINI jest bardzo uniwersale co pozwala na zaaranżować go w różnych stylach.
Dostępne w różnych wariantach kolorystycznych.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | Resol |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | białe, czarne, czerwone, pisakowe, pomarańczowe, szare ciemne |
| Wysokość | 81 cm |
| Szerokość | 44 cm |
| Głębokość | 53 cm |
| Materiał | Polipropylen |
| Rodzaj nóg | Proste |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o BIKINI
Krzesło Bikini utrzymane w nowoczesnym stylu będzie świetnym elementem wyposażenia kuchni, jadalni lub nawet tarasu. Dzięki swojej prostej formie jest uniwersalnym dodatkiem do każdego wnętrz, jak i również ogrodu. Ten lekki, bo ważący tylko 5,5 kg, nowoczesny mebel wykonany jest z wytrzymałego polipropylenu. Takie tworzywo nie tylko pozwala osiągnąć ciekawe formy, będąc przy tym lekkim, ale także wykazuje wysoką odporność i wytrzymałość. Nie szkodzi mu wilgoć ani promienie UV. Krzesło można sztaplować, co jest praktycznym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić przestrzeń. Krzesło funkcję użytku wewnątrz i na zewnątrz zawdzięcza malowanym stalowym nogą z powłoką antykorozyjną. Ilość szt. w kartonie: 2 Wymiary kartonu: 90 x 60,1 x 60,1 cm
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.