Krzesło DC2-092V (B) Velvet
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 67,65 zł | 0,00 zł | 4 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis krzesła velurowego DC2092V (B)
Krzesło DC2-092V (B) Velvet to propozycja, która łączy nowoczesną elegancję z wygodą codziennego użytkowania. Tapicerka z miękkiego velvetu zapewnia przyjemne doznania dotykowe i wprowadza do wnętrza subtelny, luksusowy akcent.
Stabilność i trwałość konstrukcji
Stelaż z metalu malowanego proszkowo zapewnia stabilność oraz wytrzymałość, jednocześnie podkreślając nowoczesny charakter krzesła. To rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się zarówno w jadalni, salonie, jak i domowym gabinecie.
Wyjątkowy komfort i styl
Ergonomiczne kształty siedziska i oparcia zapewniają wygodę nawet podczas dłuższego użytkowania. Krzesło DC2-092V (B) Velvet doskonale dopełni zarówno klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje, wprowadzając do wnętrza nutę wyrafinowania.
Brak tego krzesła to utrata szansy na połączenie komfortu, stylu i funkcjonalności w codziennym otoczeniu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Zielony / Curry / Niebieski / Szary / Beżowy / Czarny |
| Wysokość | 102 cm |
| Wysokość siedziska | 48 cm |
| Szerokość siedziska | 42 cm |
| Głębokość siedziska | 41 |
| Materiał | Tkanina velvet + Metal malowany proszkowo |
| Oparcie | Tkanina welur / velvet |
| Siedzisko | Tkanina welur / velvet |
| Stelaż | Metal malowany |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Pikowania | Tak |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.