Krzesło EMILIA VELVET
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 38 zł | 38 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła velurowego EMILIA VELVET
Krzesło EMILIA VELVET to mebel, w którym głęboki welur spotyka się z pikowanym siedziskiem i czarną metalową podstawą - efekt jest dokładnie taki, jak powinno wyglądać wnętrze ze skandynawskim szykiem i wyczuciem detalu.
Pikowanie, które przyciąga wzrok
Efektowne przeszycia na siedzisko i oparciu to detal, który EMILIA VELVET nosi jak sygnaturę - subtelny, a jednocześnie wystarczająco wyrazisty, by natychmiast podnieść klasę całej przestrzeni.
Welur, który zachwyca dotykiem
Tkanina VIC to materiał, który łączy miękkość z wyrafinowanym połyskiem charakterystycznym dla welutu. Każde dotknięcie potwierdza, że to wybór ponadprzeciętny.
Czarny metal - fundament nowoczesnego stylu
Czarna metalowa podstawa nadaje EMILII VELVET lekkości i zdecydowanego charakteru. To krzesło, które odnajduje się zarówno przy stole jadalnym, jak i jako samodzielny akcent w salonie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | ACTONA |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Szary / Beżowy |
| Wysokość | 83 cm |
| Wysokość siedziska | 48,5 cm |
| Szerokość | 57 cm |
| Szerokość siedziska | 36 cm |
| Głębokość | 59 cm |
| Głębokość siedziska | 39 cm |
| Wysokość podłokietników | 22 cm |
| Materiał | Tkanina welurowa + metal |
| Nazwa tkaniny | VIC |
| Oparcie | Tkanina welur / velvet |
| Siedzisko | Tkanina welur / velvet |
| Stelaż | Metal |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Pikowania | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.