Krzesło K-461 Halmar
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Zobacz produkty powiązane poniżej, ponieważ wiele z nich jest bardzo podobnych lub identycznych.
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła tapicerowanego K461
Krzesło K-461 Halmar to niezwykle klasyczny i unikatowy element dopełnienia zarówno salonu, jak i jadalni. Atrakcyjna kolorystyka dostępna w trzech wariantach pozwala dobrać model do konkretnego wnętrza, dopełniając całość wystroju. Niezwykle miła w dotyku tkanina, z której został wykonany produkt, gwarantuje komfort użytkowania wszystkim domownikom i zaproszonym gościom.
Niewątpliwym atutem jest budowa krzesła K-461 zapewniająca funkcjonalność, która punktuje u najbardziej wymagających klientów. Pięknie prezentująca się bryła doskonale spisuje się w nowoczesnych pomieszczeniach, akcentując piękno aranżacji.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Dostępna kolorystyka | Beżowy / Musztardowy / Popielaty |
| Wysokość | 92 cm |
| Wysokość siedziska | 50 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Materiał | Tkanina + Stal malowana proszkowo |
| Kolor siedziska | Beż / Musztarda / Popiel |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.