Krzesło K17-FX
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 36,90 zł | 0,00 zł | 4 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis krzesła velurowego K17FX
Krzesło K17-FX to połączenie nowoczesnej elegancji z komfortem użytkowania, które doskonale odnajdzie się zarówno w domowych, jak i komercyjnych wnętrzach. Tapicerka z miękkiego velvetu zapewnia przyjemne doznania dotykowe oraz efektowny wygląd, podkreślając styl każdej aranżacji.
Wytrzymałość i stabilność
Nogi z metalu malowanego proszkowo na czarno zapewniają stabilność konstrukcji oraz odporność na codzienne użytkowanie. Taki wybór materiałów sprawia, że krzesło K17-FX zachowuje swój atrakcyjny wygląd przez długi czas.
Nowoczesny akcent w Twoim wnętrzu
Krzesło K17-FX stanowi funkcjonalny i designerski dodatek do jadalni, salonu czy biura, wprowadzając do przestrzeni nutę luksusu i współczesnego stylu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Cappuccino + czarny / Zielony + czarny / Curry + czarny / Niebieski + czarny / Beżowy + czarny / Czarny / Szary + czarny |
| Wysokość | 87 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Szerokość siedziska | 44 cm |
| Głębokość siedziska | 55 |
| Materiał | Tkanina velvet + metal malowany proszkowo |
| Oparcie | Tkanina welur / velvet |
| Siedzisko | Tkanina welur / velvet |
| Stelaż | Metal malowany |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Pikowania | Tak |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.