Krzesło K-498 Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła tapicerowanego K498
Krzesło K-498 Halmar zachwyca nowoczesnym designem oraz ponadprzeciętną formą. Niezwykle miła w dotyku tkanina bouclé zapewnia komfort użytkowania na najwyższym poziomie, satysfakcjonując licznych klientów.
Dwa uniwersalne warianty kolorystyczne umożliwiają aranżowanie wnętrza zgodnie z indywidualnymi preferencjami, wprowadzając powiew luksusu oraz świeżości. Krzesło oparte na metalowym stelażu K-498 fenomenalnie komponuje się wraz ze stołem HENDERSON Halmar.
Krzesła posiadają funkcję obracania 180'
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Beż / Popiel |
| Wysokość | 90 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość | 64 cm |
| Głębokość | 63 cm |
| Materiał | Tkanina bouclé + Metal |
| Oparcie | Tkanina Bouclé (baranek) |
| Siedzisko | Tkanina Bouclé (baranek) |
| Stelaż | Metal |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.