Krzesło K-499 Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła velurowego K499
Krzesło K-499 Halmar to świetna propozycja do wnętrz zaaranżowanych w nowoczesnej i glamour stylistyce. Elegancki produkt wyróżnia się niecodzienną formą. Delikatnie zaokrąglone oparcie zdobione dekoracyjnymi przeszyciami sprawia, że krzesło K-499 Halmar zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów.
Złote wąskie nóżki zapewniają stabilne podparcie oraz są okazałą ozdobą. Komfort użytkowania krzesła K-499 Halmar potęguje tkanina velvet która charakteryzuje się miękkością. Dzięki dostępnej kolorystyce produkt wpasuje się w wiele aranżacji salonu, pokojów dziennych czy jadalni.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Beż / Róż / Popiel / Czerń |
| Wysokość | 85 cm |
| Wysokość siedziska | 49 cm |
| Szerokość | 47 cm |
| Głębokość | 56 cm |
| Materiał | Tkanina velvet + stal chromowana |
| Kolor stelaża | Złoty |
| Rodzaj nóg | Proste |
| Pikowania | Tak |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.