Krzesło MODESTO KLIPP VELVET
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 18 zł | 0,00 zł | 2 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Produkt wycofany ze sprzedaży, zapoznaj się z podobnymi produktami podanymi poniżej
Opis krzesła tapicerowanego MODESTO KLIPP VELVET
Krzesło MODESTO KLIPP VELVET w kolorze ciemno szarym wyróżnia się przepiękną, welurową tapicerką, która jest synonimem elegancji, klasy i nowoczesności. Dodatkowym atutem są geometryczne przeszycia, które tworzą na siedzisku modny wzór.
Stelaż Krzesła MODESTO KLIPP VELVET wykonano z najlepszej jakościowo stali lakierowanej w kolorze czarnym, natomiast nogi z litego drewna bukowego. Idealnym miejscem dla krzesła będzie jadalnia, kuchnia, czy pokój młodzieżowy zaaranżowany o charakterze skandynawskim czy nowoczesnym.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~8 kg |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Dostępna kolorystyka | Ciemno Szary |
| Wysokość | 74 cm |
| Wysokość oparcia | 31 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Szerokość oparcia | 42 cm |
| Szerokość siedziska | 46 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Głębokość siedziska | 37 |
| Oparcie | Tkanina |
| Siedzisko | Tkanina |
| Kolor siedziska | Khaki |
| Stelaż | Drewno + metal |
| Kolor stelaża | Buk |
| Dodatkowe informacje | Wysokość nóg: 41cm |
| Pikowania | Tak |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.