Krzesło WISHBONE drewniane
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Do wyczerpania zapasów
Opis krzesła drewnianego WISHBONE
Krzesło WISHBONE drewniane to stylowy mebel który zachwyci najbardziej wymagających klientów. Drewniany stelaż w połączeniu z szerokim siedziskiem które wykonane zostało naturalnych włókien plecionki sprawia, że produkt urzeka nienagannym stylem.
Prezentowany model wprowadzi do wnętrza powiew świeżości, a dostępna kolorystyka pozwala na dopasowanie krzesła WISHBONE do indywidualnej aranżacji wnętrza.
Charakterystyczne oparcie w kształcie litery "Y", zapewnia wygodę podczas użytkowania. Oryginalny design mebla, lekka forma i precyzja wykonania sprawiają, że krzesło WISHBONE spodoba się wielbicielom naturalnych materiałów.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Marka | King Home |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Czarny + naturalny / Ciemnobrązowy + naturalny / Buk naturalny / Czarny / Biały + naturalny |
| Wysokość | 72 cm |
| Wysokość oparcia | 34,5 cm |
| Wysokość siedziska | 43 cm |
| Szerokość | 56 cm |
| Szerokość oparcia | 51 cm |
| Szerokość siedziska | 48 cm |
| Głębokość | 55 cm |
| Głębokość siedziska | 42 |
| Wysokość podłokietników od ziemi | 71 cm |
| Materiał | Drewno bukowe + plecionka z naturalnych włókien |
| Oparcie | Drewno |
| Siedzisko | Włókna naturalne |
| Stelaż | Drewno |
| Rodzaj nóg | Toczone |
| Dodatkowe informacje | Wysokość do belki przód 32 cm / tył 22 cm / boki 25 cm Rozstaw nóg przód szer. 49 cm / tył szer. 43,5 cm / gł. 43 cm |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o WISHBONE
Krzesło Wishbone.
Siedzisko wykonane z plecionki z naturalnych jasnych włókien. Stelaż z litego drewna bukowego w ciemnym brązowym kolorze.
Wymiary: wys. 72 cm / szer. 56 cm / gł. 55 cm
Wysokość do krawędzi siedziska: 43 cm
Wysokość do podłokietników: 71 cm
Siedzisko: szer. 48 cm / gł. 42 cm
Oparcie: wys. 34,5 cm / szer. 51 cm
Wysokość do belki przód 32 cm / tył 22 cm / boki 25 cm
Rozstaw nóg przód szer. 49 cm / tył szer. 43,5 cm / gł. 43 cm
Waga netto: 4,6 kg
Wymiary opakowania: 57 cm / 57 cm / 122 cm.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.