Dywan do prania MIRO 52002.807 Zebra antypoślizgowy - krem / czarny
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 15 zł | 15 zł | 1 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis dywanu MIRO 52002.807
Dywan MIRO z wzorem zebry to połączenie odważnej, zwierzęcej grafiki z wyjątkową praktycznością. Kremowo-czarny kontrast nadaje wnętrzu charakter i sprawia, że każde pomieszczenie zyskuje wyrazistą osobowość.
Wzór zebry to coś więcej niż dekoracja - to wyraz stylu i pewności siebie. Dynamiczne, czarne pasy na kremowym tle przyciągają wzrok i stają się naturalnym centrum aranżacji, budując przestrzeń, którą chce się pokazywać gościom.
Styl, który mówi o Tobie więcej niż słowa
Ten dywan idealnie wpisuje się w estetykę wnętrz inspirowanych naturą i współczesnym designem. Odważny motyw zwierzęcy doskonale komponuje się zarówno z minimalistycznym, jak i eklektycznym wystrojem salonu czy sypialni.
Kremowe tło dywanu jest ciepłe i eleganckie, a jednocześnie zaskakująco neutralne - łatwo dopasowuje się do różnych palet kolorystycznych. Głęboka czerń wzoru dodaje kontrastu i sprawia, że całość wygląda efektownie nawet w prostych, nowoczesnych aranżacjach.
Pranie w pralce - komfort bez kompromisów
Dywan można prać w pralce w temperaturze do 30°C, co czyni go wyjątkowo łatwym w codziennej pielęgnacji. To rozwiązanie idealne dla zapracowanych, dla rodzin z dziećmi oraz dla osób z czworonożnymi domownikami.
Niskie runo o wysokości ok. 5 mm nie zatrzymuje kurzu i brudu tak łatwo jak dywany o długim włosiu. Na co dzień wystarczy zwykłe odkurzanie - dywan zawsze wygląda świeżo i schludnie.
Bezpieczeństwo i wszechstronność w każdym miejscu domu
- Antypoślizgowy spód - pewne trzymanie na śliskich powierzchniach, nawet wilgotnych podłogach w łazience czy kuchni
- 100% poliester - włókno bezpieczne dla alergików i dzieci, posiadające certyfikat OEKO-TEX
- Pranie w pralce do 30°C - łatwa i szybka pielęgnacja bez wychodzenia z domu
- Zgodność z ogrzewaniem podłogowym - komfort cieplny przez cały rok
- Prostokątny kształt - klasyczna forma pasująca do większości pomieszczeń
- Gramatura ok. 1,0 kg/m² - lekki, ale solidny w codziennym użytkowaniu
Dywan MIRO Zebra to wybór dla tych, którzy chcą, by ich dom wyglądał jak z katalogu wnętrzarskiego - bez godzin spędzonych na konserwacji. Styl, wygoda i bezpieczeństwo w jednym, dostępnym na co dzień produkcie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Zwierzęcy |
| Dostępna kolorystyka | Krem |
| Wymiar | 120x170 cm, 140x190 cm, 160x220 cm, 200x290 cm |
| Szerokość | 170 cm / 190 cm / 220 cm / 290 cm |
| Głębokość | 120 cm / 140 cm / 160 cm / 200 cm |
| Materiał | Poliester |
| Kształt | Prostokątny |
| Dodatkowe informacje | Możliwość prania w pralce |
| Gramatura | ok. 1,0 kg/m2 |
| Wysokość runa | ok. 5 mm |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Film video MIRO 52002.807
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.