Mata na biurko CONTROL Pad Levano
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 19 zł | 0,00 zł | 4 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis podkładki pod myszkę CONTROL
Mata na całe biurko Control Pad od Levano System chroni twój blat przed zarysowaniami i zużyciem, podnosząc jednocześnie komfort Twojej pracy. Dzięki grubości 3 milimetrów leży na biurku płasko, bez zagnieceń i marszczenia. Dodatkowo jest miękka w dotyku pozwalając na wielogodzinne sesje przy grach lub pracy.
Obszyte krawędzie dodają jej wytrzymałości i chronią przed strzępieniem brzegów, a głęboko czarne wykończenie nadaje estetyki i elegancji całemu stanowisku. Podkładka jest bardzo łatwa w czyszczeniu, a do utrzymania czystości wystarczą najprostsze środki.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~1 kg |
| Marka | Levano |
| Samodzielny montaż | Nie |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Dostępna kolorystyka | Czarny |
| Wysokość | 0,3 cm |
| Szerokość | 140 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Materiał | Mikrowłókno + Guma antyposlizgowa |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Zastosowanie | Gamingowy / Dla gracza |
| Materiał dominujący | Tkanina |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o CONTROL
Mata dedykowana dla biurka Control Series sięga krawędzi blatu po obu stronach, jednocześnie zostawiając miejsce na montaż akcesoriów na górze - zachowując pełną funkcjonalność.
Idealna do grania i domowego biura
Gładka tekstura eliminuje wszelki opór sprawiając, że ślizgacze myszki wycierają się znacznie wolniej a ruch jest przyjemnie płynny. Spód podkładki jest pokryty w całości antypoślizgową gumą, więc niezależnie od intensywności ruchu podkładka stabilnie utrzymuje się w miejscu, pozwalając Ci skupić się wyłącznie na efektywności i precyzji.
Pozwól sobie na przyjemną dla oka wygodę
Uniwersalny design i doskonałej jakości materiał czyni z podkładki Levano System idealne rozwiązanie dla każdego stanowiska zarówno w domu, jak i w biurze.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.