Zestaw szafek nocnych ISLA - 2szt
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 69 zł | 69 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
Opis szafki nocnej ISLA
Zestaw szafek nocnych ISLA - elegancja i nowoczesność w kompaktowej formie.
Jednodrzwiowa konstrukcja szafek ISLA zachwyca subtelnym pionowym frezowaniem na froncie które dodaje eleganckiego charakteru. Matowe wykończenie podkreśla minimalistyczny styl, doskonale komponując się z nowoczesnymi wnętrzami. Smukłe metalowe nóżki, które zapewniają stabilność nadają szafkom lekkości i wyrafinowanego wyglądu.
Zestaw szafek nocnych ISLA to idealne rozwiązanie dla osób ceniących stylową funkcjonalność i estetykę.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Czarny mat / Beż mat |
| Wysokość | 59 cm |
| Szerokość | 44,5 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Materiał | Korpus: płyta laminowana o grubości 16 mm Fronty: płyta MDF o grubości 16 mm z widocznymi frezami Nóżki: metalowe, w kolorze mebla, o wysokości 20 cm |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Dodatkowe informacje | Uchwyty: brak, system PUSH TO OPEN |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | 1 drzwi |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli ISLA Cama Meble
Poznaj system mebli ISLA - doskonałe połączenie nowoczesności i elegancji, które odmienią każde wnętrze.
Wysokiej jakości korpusy mebli wykonane są z płyty laminowanej o grubości 16 mm, co zapewnia trwałość i odporność na intensywne użytkowanie. Fronty z płyty MDF o tej samej grubości, ozdobione subtelnymi pionowymi frezami, dodają meblom eleganckiego charakteru. Całość w matowym wykończeniu idealnie wpisuje się w minimalistyczny styl.
Bezuchwytowy system PUSH TO OPEN gwarantuje wygodę użytkowania, umożliwiając łatwy dostęp do wnętrza bez potrzeby uchwytów. Smukłe metalowe nóżki, w kolorze mebla i o wysokości 20 cm, zapewniają stabilność oraz dodają lekkości i nowoczesnego wyglądu.
System ISLA obejmuje komody, szafki RTV oraz zestaw szafek nocnych - każdy element zaprojektowany z myślą o funkcjonalności i estetyce.
Wprowadź elegancję i nowoczesność do swojego wnętrza z systemem ISLA - odkryj naszą ofertę i przekonaj się, jak wspaniale wzbogaci Twoją przestrzeń!
Zalety systemu ISLA:
- Trwałość i odporność: Wysokiej jakości materiały zapewniają długowieczność mebli.
- Elegancki wygląd: Subtelne frezy i matowe wykończenie dodają stylu.
- Nowoczesny design: Minimalistyczny styl idealnie wpisuje się w nowoczesne aranżacje.
- Komfort użytkowania: Bezuchwytowy system PUSH TO OPEN umożliwia łatwy dostęp do wnętrza.
- Wszechstronność: Komody, szafki RTV i szafki nocne - wszystkie elementy zaprojektowane z myślą o funkcjonalności i estetyce.
- 24 miesiące gwarancji: Pewność jakości i trwałości.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.