Meblościanka CALISTO Liveo
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 120 zł | 120 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Najszybsze terminy realizacji w Polsce
Opis meblościanki CALISTO
Nowoczesna oraz designerska meblościanka CALITSO Liveo, która przepięknie ozdobi oraz rozjaśni wnętrze pokoju dziennego. Meblościanka została zrobiona, tak aby była, jak najbardziej użyteczna oraz niezwykle innowacyjna. Zestaw posiada przepiękną oszkloną witrynę oraz szafki wiszące, które na życzenie klienta można podświetlić. Znajduje się także RTV z trzema półkami oraz w kolorze dąb San Remo nadstawka, na której można postawić telewizor. Meblościanka została zrobiona z najwyższej jakości płyty MDF laminowanej. Front meblościanki jest w kolorze białym z połyskiem, zaś korpus w kolorze białym oraz dębie.
Meblościanka CALISTO BogFran została stworzona dla osób, które urządzają swoje mieszkanie w bardzo nowoczesnym stylu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Wysokość | 194 cm |
| Szerokość | 258 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Materiał | Drewno + MDF |
| Oświetlenie LED | Opcjonalnie |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
