Dywan BUNNY zielony IMITACJA FUTRA KRÓLIKA
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 15 zł | 15 zł | 1 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis dywanu BUNNY IMITACJA FUTRA KRÓLIKA
BUNNY to wyjątkowo miękki i przyjemny w dotyku dywan, który idealnie imituje prawdziwe futro królika. Jest naturalnie ciepły i przytulny, a swoją lekkość zawdzięcza włóknom poliestrowym. Dywan doskonale zaprezentuje się zarówno w pokoju dziennym w pobliżu kominka, fotela lub sofy jak i w pokoju dziecięcym, gdzie jego miękka struktura zapewni najwyższy komfort użytkowania.
grubość dywanu: ok. 30 mm
waga całkowita: ok. 1,8 kg/m2
rodzaj przędzy: 100% poliester
kraj produkcji: Chiny
producent: Dywany Łuszczów
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Naturalny |
| Dostępna kolorystyka | Zieleń |
| Wymiar | 80x150 cm, 140x190 cm, 160x220 cm, 200x290 cm |
| Szerokość | 150 cm / 190 cm / 220 cm / 290 cm |
| Głębokość | 80 cm / 140 cm / 160 cm / 200 cm |
| Typ dywanu | Imitacja futra (Rabbit, Bunny) |
| Materiał | Poliester |
| Kształt | Prostokątny |
| Gramatura | ok. 1,8 kg/m2 |
| Wysokość runa | ok. 30 mm |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Film video BUNNY IMITACJA FUTRA KRÓLIKA
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.