Dywan SZNURKOWY SIZAL COOPER Liście Palmy, tropikalny 22258 ecru / granat
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 15 zł | 15 zł | 1 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis dywanu SZNURKOWY SIZAL COOPER 22258
Jednym z elementów dekoracyjnych, który coraz częściej pojawia się w naszym domu, jest dywan. Mimo tego, że jeszcze niedawno modne były podłogi bez tego dodatku, to jednak powraca on do łask. Nic to dziwnego, ponieważ to właśnie dywany ocieplają klimat w naszym domu. Dywan sznurkowy sizal jest niesamowicie praktyczny, ponieważ nadaje się do użytku zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz. Motywem przewodnim dywanu jest etno, więc świetnie skomponuje się on z wnętrzami zarówno nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi. Jest to trend, który zdecydowanie wraca do naszych łask.
Dywan sznurkowy do Twojego domu
Jedną z niezaprzeczalnych zalet dywanu jest fakt, że ociepli on każde pomieszczenie, w którym się znajdzie. Bez niego stają się one puste i niemiłe. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na dywan sznurkowy sizal?
Jest to dywan tzw. płaskotkany, co oznacza, że jest bardzo wytrzymały i długo zachowa swój naturalny wygląd.
Dzięki technologii płaskiego tkania, dywan sznurkowy sizal nie będzie się odgniatał. Przez co jego estetyka będzie zachowana przez długi czas.
Dywan sznurkowy sizal jest bardzo praktyczny w użytkowaniu, a dodatkowo bardzo łatwo się go czyści.
Jest to dodatek odporny na warunki atmosferyczne. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby można było wyłożyć go na balkonie czy tarasie.
Dywan sznurkowy sizal najlepiej sprawdzi się w salonie, przedpokoju czy kuchni, a także na balkonie i tarasie. Będzie on wspaniałą oprawą w klasycznych wnętrzach, w których znajdują się mahoniowe meble oraz doda uroku pomieszczeniom w stylu skandynawskim. Można go również położyć w nowoczesnych wnętrzach, aby przełamać ich styl surowszy styl. Ciepła kolorystka ecru i czerni idealnie oddaje styl dywanu w stylu etno.
- grubość całkowita: ok. 8 mm
- waga całkowita: ok. 1,3 kg/m2
- rodzaj przędzy: 100% polipropylen Dywan sznurkowy sizal COOPER
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Roślinny |
| Dostępna kolorystyka | Beż |
| Wymiar | 160x220 cm, 180x270 cm, 200x290 cm |
| Typ dywanu | Płaskie tkanie (sznurkowy, sizal) |
| Materiał | Polipropylen |
| Kształt | Prostokątny |
| Gramatura | ok. 1,3 kg/m2 |
| Wysokość runa | ok. 8 mm |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.