Półhoker welurowy CHIC H-2 VELVET Signal
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis hokera CHIC H2 VELVET
Półhoker CHIC H-2 VELVET Signal stworzono na wzór jednego z najpopularniejszych modeli krzeseł - Chic Velvet. Piękna, niezwykle przyjemna w dotyku tkanina velvet, charakterystyczne pikowania i czarny, matowy stelaż sprawiają, że hoker stylowym wyglądem bardzo wyróżnia się na tle innych stołków barowych. Dostępność trzech wariantów kolorystycznych sprawia, że z łatwością można dopasować go do aranżacji wnętrza. Wygodę użytkowania zapewnia przemyślane wyprofilowanie siedziska wraz z oparciem.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Zielone (butelkowa zieleń), Szare, Czarne, Beżowe, Curry, Jasnoszary |
| Wysokość | 92 cm |
| Wysokość siedziska | 60 cm |
| Szerokość | 45 cm |
| Głębokość | 37 cm |
| Materiał | Tkanina + metal |
| Oparcie | Tkanina welur / velvet |
| Siedzisko | Tkanina welur / velvet |
| Kolor siedziska | Zielony, Szary, Czarny, Beżowy, Curry |
| Stelaż | Metal |
| Kolor stelaża | Czarny mat |
| Rodzaj nóg | Skośne |
| Pikowania | Tak |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o CHIC H-2 VELVET
Uwaga: Każda próbka materiału - czy to z hurtowni czy na krzesłach zawsze najlepiej wygląda gdy jest kupowana w tym samym okresie.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.