Fotel relaksacyjny DANNY
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 19 zł | 19 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis fotela wypoczynkowego DANNY
Masz za sobą wyczerpujący dzień? Marzysz o chwili relaksu i zapomnienia?
Fotel wypoczynkowy relaksacyjny DANNY jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Jego elegancka sylwetka i wyrazista kolorystyka doskonale wkomponują się w każde wnętrze.
Jednym z największych atutów fotela DANNY jest jego funkcja rozkładania, która pozwala dostosować pozycję do aktualnych potrzeb. Pozycja półleżąca umożliwia wygodne czytanie książki lub oglądanie ulubionego filmu, natomiast pozycja leżąca jest idealna do relaksującej drzemki.
Dodatkowo fotel DANNY cechuje się wysoką jakością wykonania co zapewnia nie tylko komfort, ale również trwałość i wytrzymałość na długie lata.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Szary |
| Wysokość | 100 cm |
| Wysokość siedziska | 43,5 cm |
| Szerokość | 66 cm |
| Szerokość siedziska | 50 cm |
| Głębokość | 78 cm |
| Głębokość siedziska | 53 |
| Materiał | Tkanina |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Dodatkowe informacje | Wypełnienie: miękka pianka i sprężyna |
| Pikowania | Tak |
| Maksymalne obciążenie | 120 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o DANNY
Funkcja rozkładania:
Pozycja półleżąca to doskonała opcja, aby wygodnie zanurzyć się z lekturą lub delektować się ulubionym filmem czy serialem telewizyjnym.
Natomiast pozycja leżąca kiedy fotel jest rozłożony prawie na płasko, rekomendowana dla tych którzy pragną uciąć sobie regeneracyjną drzemkę, zapewniając sobie relaksujący odpoczynek.
Tapicerka fotela:
Wykonana jest z wysokiej jakości tkaniny obiciowej o gęstym splocie co zapewnia nie tylko elegancki wygląd, ale także trwałość i wytrzymałość materiału.
Wymiary Fotela DANNY:
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.