Sofa ratanowa IKARO XL Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis mebla ogrodowego IKARO XL
Sofa ratanowa IKARO XL Halmar świetnie prezentuje się na tarasie czy w ogrodzie. Sofę wykonano z bardzo odpornego, wysokojakościowego ratanu, który pozwala na ustawienie go na zewnątrz. Wygodę relaksu zapewnia wyposażenie sofy w wytrzymałą, szarą poduszkę na siedzisku. Stabilność konstrukcji zapewnia metalowy stelaż malowany proszkowo na czarno.
Sofę IKARO XL doposażyć możesz w fotel IKARO dostępny na osobnej aukcji, które razem tworzą stylowy komplet na Twój taras.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | naturalny - popielaty |
| Wysokość | 96 cm |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 70 cm |
| Materiał | rattan syntetyczny + stal malowana proszkowo |
| Oparcie | Rattan syntetyczny |
| Siedzisko | rattan syntetyczny + tkanina |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Dodatkowe informacje | siedzisko poduszka |
| Zastosowanie | Taras (Ogród) / Tarasowe / Outdoor |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.