Stół rozkładany DICKSON Halmar

Opis stołu mdf DICKSON

Oto bardzo oryginalny stół rozkładany DICKSON. Ze względu na swój blat bardzo dobrze wpasuje się do wnętrz rustykalnych. Patrząc na całość sylwetki spokojnie można wstawić go do pomieszczeń loftowych bądź skandynawskich. Forma mebla jest prosta, lecz nie banalna. Połączenie okleinowanej płyty MDF o kolorze dębu z czernią stalowych nóg to zabieg, dzięki któremu czujemy naturalność i siłę tego stołu. Dodatkowym aspektem dodającym nietuzinkowości są dłuższe brzegi stołu formujące się w delikatne nierówności, dając wrażenie, że został stworzony z wielkiego kawałka dębu. Okleina cudnie oddaje fakturę drewna, wzmacnia powierzchnie uodporniając ją na wilgoć i przetarcia oraz ślady użytkowania. Lekko skośne nogi jako podstawa dopełnia efektu elegancji i gwarantuje dużą wytrzymałość i stabilność. Dzięki proszkowemu pomalowaniu nogi odporne są na odpryski i korozję.

UWAGA: po wylaniu jakichkolwiek płynów na blat stołu należy niezwłocznie wytrzeć go do sucha w celu uniknięcia wchłonięcia wody przez materiał blatu.


Kategorie: Stoły i zestawy stołów, Stoły MDF lakierowane, Okleina, Płyta


Kody referencyjne: V-CH-DICKSON-ST-120/180, V-CH-DICKSON-ST-150/210

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Halmar logo Halmar Katalog 2023 Halmar Katalog 2024
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Styl Industrialny / Loftowy
Wysokość 75
Szerokość 80 / 90
Długość 120 / 150
Długość po rozłożeniu 180 / 210
Ilość miejsc MDF okleinowany
Funkcja rozkładania Tak
Dodatkowe informacje Szerokość między nogami: 115 - 175 / 128 - 188
Kształt Prostokątny
Zmiana wymiarów Brak możliwości
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)