Stół rozkładany LORENA 160 Hubertus
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 123 zł | 123 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis stołu mdf LORENA 160
Stół LORENA to oryginalny i niezwykle elegancki projekt firmy Hubertus. Wyróżnia go niespotykany design (podstawa stołu w kształcie dwóch słupków z ozdobnymi, pionowo ułożonymi chromowanymi rurkami) oraz funkcjonalność (rozkładany blat z miejscem do przechowywania dodatkowych wkładek pod blatem). Konstrukcja stołu, w przeciwieństwie do klasycznego modelu z czterema nogami, jest niezwykle stabilna przy dowolnym jego rozłożeniu i pozwala na swobodne usytuowanie większej liczby użytkowników. Wpasowując się w nowoczesne trendy blat stołu został pogrubiony.
Stół wykonany z najwyższej klasy materiałów, płyty mdf pokrytej wysokojakościową folią pet na wysoki połysk (efekt lustrzanego połysku). Produkt w całości pokryty folią zabezpieczającą powierzchnię, nakładaną fabrycznie (folia w kolorze bezbarwnym lub błękitnym). Czyścić wilgotną mikrofibrą, nie używać detergentów.
Mebel wyposażony jest w najwyższej klasy synchroniczne prowadnice kulkowe europejskiego producenta, co umożliwia jego proste i funkcjonalne rozkładanie. Za jednym delikatnym ruchem blat rozsuwa się w obydwie strony. Wkładki powiększające stół umiejscowione są pod blatem.
Elegancki stół rozkładany LORENA na wysoki połysk dostępny jest w kilku opcjach kolorystycznych do wyboru. Mebel ten świetnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach oraz tych urządzonych w tradycyjnym stylu.
Wykorzystując ten stół do jadalni salonu będziesz zachwycony pod względem funkcjonalnym, jak i wizualnym. Dzięki niemu spotkania rodzinne w większym gronie nie będą problemem. Stół wysoki połysk rozkładany został wykonany z dbałością o każdy detal.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Produkt nieprefabrykowany | Tak |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Biały, Czarny, Szary |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 260 cm |
| Długość | 160 cm |
| Głębokość | 89 cm |
| Materiał | MDF |
| Funkcja rozkładania | Tak |
| Lakier | Wysoki połysk |
| Dodatkowe informacje | Wymiary podstawy: 92x42 |
| Kształt | Prostokątny |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Film video LORENA 160
Więcej informacji o LORENA 160
- Stół wykonany jest z wysokiej jakości materiałów-folii wysokopołyskowych pet
- posiada funkcję łatwego i szybkiego rozkładania, zapewniając pełną stabilność stołu przy dowolnym rozłożeniu
- wkładki powiększające chowane są pod blatem
- mebel dostępny jest w kilku najmodniejszych wersjach kolorystycznych wykończonych na wysoki połysk (biały, czarny, szary)
- stworzy idealny zestaw z meblami z kolekcji IMPRESJA
- mebel do samodzielnego montażu
- spakowany w paczkach wysyłany jest na jednej palecie
- dołączona jest szczegółowa, prosta, obrazkowa instrukcja montażu
- 2 lata GWARANCJI
- wysyłka GRATIS!
- Kupując stół Lorena wspierasz polską gospodarkę - Dziękujemy!
Stół wysyłany jest na palecie o wymiarach 60/80/160, w. 90 kg
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.