Stolik nocny DENTRO DT-03L/P
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 39 zł | 0,00 zł | 2 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis szafki nocnej DENTRO DT03L/P
Funkcjonalny stolik nocny DENTRO DT-03 L/P, wyposażony w pojemną szufladkę na podręczne rzeczy. Obniżony blat stolika skutecznie zabezpieczy położone na nim rzeczy.
Do wyboru w dwóch wersjach: lewej i prawej.
Mebel wykonano z wysokiej jakości materiałów: z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.
W przypadku zamówienia za pobraniem mebli od producenta Lenart do czasu realizacji należy doliczyć około 14 dodatkowych dni roboczych ze względu na to, że towar zostanie najpierw dostarczony na nasze magazyny i wysłany ponownie do Ciebie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Dostępna kolorystyka | Biały + Dąb stirling |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Materiał | Płyta meblowa laminowana |
| Kolor korpusu | Biel + Dąb stirling |
| Kolor frontu | Biały |
| Dodatkowe informacje | Dostępny w dwóch wersjach: LEWA i PRAWA |
| Szuflady | 1 szuflada |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System sypialniany DENTRO Lenart Meble
Sypialnia to intymny azyl, miejsce gdzie wypoczywamy od codziennych obowiązków, dlatego urządzając ją, powinniśmy wybrać meble, które będą nie tylko piękne, ale również bardzo funkcjonalne. DENTRO to meble o ponadczasowej stylistyce, która nigdy nie wyjdzie z mody - połączenie matowej bieli i detali o rysunku naturalnego drewna przetrwa wszelkie zmiany upodobań i będzie uniwersalną bazą do zmieniającej się aranżacji ścian. Dzięki kilku sprytnym rozwiązaniom, kolekcja pozwoli stworzyć przytulną strefę relaksu zarówno w mniejszych, jak i większych sypialniach.
Jakość snu przekłada się na jakość życia, dlatego sypialnia, musi być miejscem, w którym będziemy czuć się komfortowo i bezpiecznie. Kolekcja DENTRO pokazuje jak niewiele trzeba, aby nawet w najmniejszym pokoju zaaranżować ergonomiczną i niezwykle przytulną strefę relaksu, do której będziemy chętnie wracać po dniu pełnym wyzwań i obowiązków.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.