Stolik nocny PORTO PT14
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 123 zł | 123 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis szafki nocnej PORTO PT14
Stolik nocny PORTO PT14
To mebel, który stworzy idealny duet z łóżkiem PORTO. Cały system mebli tej serii sprawi, że będziesz mógł skomponować swój własny wymarzony zestaw mebli sypialnianych. Lakierowane fronty z najwyższej jakości płyty MDF, metalowe chromowane nóżki oraz uchwyty tworzą spójną idealną całość.
Meble kolekcji PORTO to szyk i elegancja w swoim stylu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Glamour |
| Dostępna kolorystyka | Biały/biały połysk |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 45 cm |
| Szuflady | 1 szuflada |
| Ilość drzwi | Bez drzwi |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli zmontowanych PORTO
Kolekcja PORTO to funkcjonalność i piękno świetlnych refleksów.
Wysoką jakość mebli zapewni surowiec z jakiego zostały wykonane. Wysokogatunkowa płyta MDF pokryta lakierem w wysokim połysku, do wyboru w kolorze białym lub czarnym daje pewność użytkowania mebli przez długie lata. Szeroka gama dostępnych produktów w kilku wersjach wymiarowych w tej serii daje możliwość skomponowania swojego idealnie pasującego zestawu według indywidualnych potrzeb klienta. System mebli PORTO może być ustawiony zarówno w salonie, jak i w sypialni.
Główne zalety systemu:
- wysoki połysk
- zawiasy i prowadnice ze spowalniaczami, ciche domyki
- meble zmontowane w całości, gotowe do ustawienia w Twoim domu
- front to płyta MDF pokryta wysokiej jakości lakierem w wysokim połysku białym lub czarnym
- podświetlenie mebla w cenie na życzenie klienta
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.