Dywan EMERALD ekskluzywny 1015 koło - glamour, stylowy marmur, geometryczny czarny / złoty
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 15 zł | 15 zł | 1 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis dywanu EMERALD 1015
Luksus i elegancja w domowym wydaniu, czyli dywany z kolekcji EMERALD:
▪ wysokość runa: 12 mm
▪ waga całkowita: ok. 2,40 kg/m2 ( waga może się różnić w zależności od wzoru )
▪ rodzaj przędzy: Polipropylen + Polyester Shrink
Dywan to dodatek, który bardzo często jako największy element wystroju dominuje charakter wnętrza. Warto więc wybrać model, który swoim designem podkreśli styl mieszkania i upodobania domowników.
Dywany z kolekcji EMERALD to piękne dodatki w stylu glamour. Modne wzory w połączeniu z niesamowicie eleganckimi kolorami sprawią, że dywan wprowadzi odrobinę luksusu do każdego wnętrza. Oprócz walorów estetycznych niewątpliwym atutem kolekcji jest również najwyższa jakość wykonania. Zastosowany przy produkcji polipropylen z dodatkiem poliestru sprawią, że domownicy jak i goście będą zachwyceni ogromem komfortu, jaki daje dywan. Połączenie właśnie takich włókien sprawia, że dywan w zależności od kąta padania światła może delikatnie zmieniać odcienie a nitka będzie połyskiwać - jest to naturalna cecha poliestru.
Ekskluzywny design dywanów EMERALD idealnie wkomponuje się w wystrój salonu, sypialni oraz garderoby. Świetnie sprawdzi się jako idealne uzupełnienie wnętrz nowoczesnych. W aranżacjach klasycznych z kolei eleganckie kolory podkreślą spokój i harmonię stylu.
Charakterystyka dywanu z kolekcji EMERALD:
- Gustowne motywy w połączeniu z eleganckimi kolorami zachwycą każdego miłośnika stylu glamour i nowoczesnej elegancji;
- Dodatek koloru złotego w każdym ze wzorów podkreśla elegancję i nowoczesność kolekcji;
- Runo długości 12 mm jest łatwe w utrzymaniu czystości, wystarczy regularne odkurzanie, aby dywan wyglądał świetnie przez wiele lat;
- Dzięki połączeniu najwyższej jakości polipropylenu z poliestrem shrink sprawia, że dywany z kolekcji EMERALD są trwałe, odporne na ścieranie i przyjemne w dotyku;
- Przędza syntetyczna jest w pełni bezpieczna dla osób z alergiami, dzieci i środowiska, co potwierdza certyfikat OEKO-TEX;
- Dywan bez obaw można stosować przy ogrzewaniu podłogowym;
Wnętrza w stylu glamour zachwycają swoją elegancją i szykiem. Dywan EMERALD o pięknych, gustownych kolorach niewątpliwie będzie stanowił idealne dopełnienie całej aranżacji.
My pokochaliśmy dywany z kolekcji EMERALD od pierwszego wejrzenia! A tobie jak bardzo przypadły do gustu?
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Glamour |
| Dostępna kolorystyka | Czarny |
| Wymiar | około 120 cm, około 160 cm, około 200 cm |
| Średnica | 120 cm / 160 cm / 200 cm |
| Materiał | Polipropylen + Poliester Shrink |
| Kształt | Okrągły |
| Gramatura | ok. 2,40 kg/m2 ( waga może się różnić w zależności od wzoru ) |
| Wysokość runa | 12 mm |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Film video EMERALD 1015
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.