Szafa dzielona STORY SO-12
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 59 zł | 59 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis STORY SO12
Dwudrzwiowa szafa STORY to połączenie klasycznego stylu i subtelnej elegancji.
Styl, który inspiruje
Delikatne wykończenie oraz romantyczna forma szafy tworzą atmosferę spokoju i harmonii. To rozwiązanie, które pozwala otaczać się przestrzenią sprzyjającą wyciszeniu i podkreślającą indywidualny gust.
Przestrzeń pełna porządku
Wnętrze szafy dwudrzwiowej zapewnia wygodne miejsce do przechowywania, pomagając utrzymać codzienny ład. Dzięki temu każdy element garderoby znajduje swoje miejsce, a pokój zyskuje na estetyce i funkcjonalności.
Wytrzymałość na lata
Solidna konstrukcja z płyty laminowanej oraz odporne obrzeże ABS zapewniają trwałość mebla. To pewność, że szafa będzie cieszyć estetyką i praktycznością przez długi czas.
Drobne akcenty, duże znaczenie
Uchwyty z tworzywa to subtelny detal, który dopełnia całość i nadaje szafie lekkości. Każdy szczegół został zaprojektowany tak, aby mebel był nie tylko praktyczny, ale też stylowy.
W przypadku zamówienia za pobraniem mebli od producenta Lenart do czasu realizacji należy doliczyć około 14 dodatkowych dni roboczych ze względu na to, że towar zostanie najpierw dostarczony na nasze magazyny i wysłany ponownie do Ciebie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Biały + Dąb nash / Beż piaskowy + dąb vincenza bielona |
| Wysokość | 186 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| Materiał | Płyta meblowa laminowana |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Lustro | Nie |
| Szuflady | 1 szuflada |
| Ilość drzwi | 2 drzwi |
| Otwarte półki | Brak |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli młodzieżowych STORY Lenart Meble
Kolekcja STORY to idealna propozycja dla miłośników ciepłych i przyjaznych wnętrz urządzonych w stylu wiejskim, prowansalskim lub cottage. Ze względu na delikatny i romantyczny charakter, meble najlepiej będą się prezentować w pomieszczeniu o pastelowych ścianach (gładkich lub we wzory), w otoczeniu naturalnych materiałów wykończeniowych - kamienia, drewna i cegły, z oknami ozdobionymi miękkimi tkaninami. Znakomity efekt uzyskamy zestawiając białe bryły STORY ze ścianami zaaranżowanymi w florystyczne motywy - z kojącą zielenią roślin w roli głównej.
STORY to meble o ponadczasowej stylistyce, które sprawdzą się w pokojach dziewcząt w różnym wieku. Ich uniwersalne, ciepłe wzornictwo przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią, gdy we wnętrzach króluje radosna i przytulna atmosfera. Meble z kolekcji łączą ponadczasowy charakter z funkcjonalnością. Eleganckie, białe bryły wspierają się na niewysokich nogach, co sprawia, że prezentują się lekko i subtelnie. Drewnopodobny dekor w odcieniu dąb nash zastosowany na blatach, gałkach oraz wykończeniach nadaje kolekcji przytulny charakter. Fronty zostały zaakcentowane delikatnym frezem, który podnosi walory estetyczne i buduje elegancki styl kolekcji.
Kliknij tutaj by pobrać ulotkę kolekcji STORY w formacie PDF
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.