Szafka nocna FACIL
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis szafki nocnej FACIL
Szafka nocna FACIL zachwyca prostą formą i minimalistycznym designem. Biała bryła osadzona na ciekawej drewnianej podstawie w formie płoz przełamuje jednolitość i stanowi okazały element dekoracyjny. Stylistyka mebla idealnie wpasuje się w aranżację wnętrz urządzonych w skandynawskim klimacie.
Prezentowany model wyróżnia się praktycznością, bowiem wyposażony został w dwie pojemne szuflady oraz otwartą wnękę. Taka budowa pozwala na pomieszczenie drobnych przedmiotów które chcemy mieć zawsze przy sobie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~17 kg |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Skandynawski |
| Dostępna kolorystyka | Biały + dąb |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 48 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Materiał | Korpus: płyta meblowa lakier biały mat Ramy: drewno dębowe lakierowane |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Szuflady | 2 szuflady |
| Ilość drzwi | Bez drzwi |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.