Szafka nocna MONAKO VELVET Signal
😞 Niestety ten produkt nie jest już dostępny/e w sprzedaży
- Masz pytania odnośnie tego mebla? Zadzwoń do nas pod +48 669 748 899, a wyszukamy coś specjalnie dla Ciebie.
Często okazuje, że inny dystrybutor posiada ten sam produkt pod inną nazwą. - Przejrzyj stronę kategorii tego produktu w poszukiwaniu podobnego produktu.
- Czy ktoś ma w ogóle ten mebel? Na 95% nie jednakże może któryś ze sprzedawców posiada towar na własnym stanie magazynowym.
- Wyślij szybkie zapytanie na [email protected] by otrzymać więcej informacji o podobnych produktach.
Kliknij na adres mailowy by otrzymać gotowy szablon zapytania ;)
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis szafki nocnej MONAKO VELVET
Szafkę nocna MONAKO VELVET Signal została niejako stworzona jako praktyczny i funkcjonalny dodatek do sypialni z łóżkiem o tej samej nazwie. Oferujemy szafkę w miękkiej tkaninie welur (velvet, aksamit) w dwóch wariantach kolorystycznych: róż antyczny oraz szary. Materiał lekko błyszczy w świetle, co jest cechą wnętrz urządzonych w stylu glamour. Złote dodatki potęgują urok szafek. Wydźwięk funkcjonalności przejawia się w wyposażeniu szafek w dwie praktyczne szuflady na przydatne przedmioty.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Glamour |
| Wysokość | 56 cm |
| Szerokość | 53 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Materiał | Tkanina |
| Szuflady | 2 szuflady |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Yura
Dzień dobry, jaka waga produktu
Szafka Monako Velvet waży 14,7 kg. — Joanna