Szafka wysoka wąska ARUBA 805
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 139 zł | 139 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis słupka do łazienki ARUBA 805
Szafka wysoka wąska ARUBA 805 to stylowy mebel z charakterem, który dzięki swoim zgrabnym wymiarom mieści się nawet w mniejszych pomieszczeniach. Piękne połączenie kolorystyczne złotego dębu craft z białym połyskiem nadaje wnętrzu elegancji i nowoczesności. Biel optycznie powiększa i rozjaśnia pomieszczenie, natomiast odcień dębu ociepla je.
Szafka wisząca ARUBA dzięki dwóm otwieranym frontom o lekko zaokrąglonych kantach oraz jednej otwartej półce stanowi wysoce funkcjonalne dopełnienie Twojej łazienki. Bryła wykonana została z wysokiej jakości materiałów, wzbogacona w system cichego domyku. Najlepiej prezentuje się w zestawieniu z innymi bryłami z kolekcji Aruba.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Wysokość | 170 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| Materiał | Płyta laminowana + MDF |
| Kolor korpusu | Dab Kraft złoty |
| Kolor frontu | Biały połysk |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Lakier | Połysk |
| Dodatkowe informacje | Szafka wisząca |
| Prowadnice | Cichy domyk |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | 2 drzwi |
| Otwarte półki | 1 otwarta półka |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli do łazienki ARUBA
Kolekcja mebli łazienkowych Aruba to niezwykła kolekcja, która zachwyca lekkim i nowoczesnym designem. Korpusy w kolorze drewna w połączeniu z białymi frontami tworzą delikatną całość w klimacie tropikalnego SPA. Zaokrąglone kanty wszystkich szafek dodają kolekcji niebanalnego charakteru i lekkości, a fronty bez uchwytów nawiązują do najnowszych trendów wnętrzarskich. Kolekcja składa się z niskich i wysokich szafek w różnych wariantach, co pozwala na skomponowanie indywidualnego i niepowtarzalnego zestawu. Niewątpliwie ciekawym i niezwykle modnym rozwiązaniem jest szafka pod umywalkę nastawną. Doskonałym dopełnieniem serii jest lustro z podświetleniem LED, które nadaje całej serii nowoczesnego charakteru. Kolekcja Aruba przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają niebanalnych i nowoczesnych rozwiązań do swojej łazienki.









Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.