Fotel wypoczynkowy HAZARD Halmar
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis fotela tapicerowanego HAZARD
Zapraszamy do zapoznania się z fotelem wypoczynkowym HAZARD który łączy w sobie komfort oraz designerski styl.
Ten wyjątkowy fotel został starannie wykonany z dbałością o każdy szczegół, oferując nie tylko doskonałe wsparcie dla ciała ale także dodaje wyrafinowaną estetykę do każdego wnętrza.
Tapicerowany tkaniną Haga o wyjątkowej miękkości i trwałości, zachęca do relaksu i odpoczynku. Tkanina ta jest zarówno przyjemna dla skóry jak i łatwa w utrzymaniu czystości, co sprawia, że fotel jest idealnym wyborem do codziennego użytku.
Stalowe czarne nogi dodają elegancji oraz zapewniają solidne i stabilne podparcie dla fotela. Projekt oparcia w formie wałka nie tylko stanowi atrakcyjny element wizualny ale także zapewnia dodatkowe wsparcie dla pleców, umożliwiając komfortowe wypoczywanie nawet przez długie godziny.
Fotel wypoczynkowy HAZARD stanowi centrum relaksu i odprężenia.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Beżowy / Cynamonowy |
| Wysokość | 72 cm |
| Wysokość siedziska | 42 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 82 cm |
| Materiał | Tkanina HAGA + stal malowana proszkowo |
| Nazwa tkaniny | Tkanina HAGA |
| Oparcie | Tkanina |
| Siedzisko | Tkanina |
| Stelaż | Stal malowana proszkowo |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Pikowania | Nie |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.