Witryna NORD
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 190 zł | 190 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
Opis witryny NORD
Witryna NORD to propozycja dla wielbicieli harmonii i klasyki, urozmaici wnętrze pokoju dziennego, nadając mu zauważalny charakter. Dekoracyjna antracytowa listwa umieszczona na froncie przełamuje jednolitość koloru, tworząc niepowtarzalny styl. Front zespolony elementami czystego szkła i płyty w kolorze dąb wotan idealnie komponuje się z neutralnymi barwami. Korpus mebla wspiera się na czarnych stabilnych nóżkach.
Wysoka witryna NORD wkomponuje się do wnętrz o stylu industrialnym i nowoczesnym. W łatwy sposób wyeksponujemy w niej swoje ulubione przedmioty, oraz wyszukane dekoracje, które z łatwością przyciągną uwagę odwiedzających.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Industrialny / Loftowy |
| Dostępna kolorystyka | Dąb Wotan + antracyt |
| Wysokość | 194 cm |
| Szerokość | 60 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Materiał | Płyta meblowa laminowana |
| Kolor korpusu | Dąb wotan |
| Kolor frontu | Dąb Wotan + Antracyt |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Lakier | Mat |
| Dodatkowe informacje | Możliwość montażu frontów otwieranych w prawo lub w lewo. System push-click |
| Ilość drzwi | 1 drzwi |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.