Wysoka szafka kuchenna VENTO DU-60/214

  • Biały

Opis VENTO DU60/214

Wysoka szafka kuchenna VENTO DU-60/214 to niezastąpiony element każdej nowoczesnej kuchni zaprojektowany tak, aby optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i pomieścić różnorodne przedmioty. 

Wnętrze szafki zostało zaprojektowane z myślą o przechowywaniu różnorodnych przyborów kuchennych, naczyń czy akcesoriów.

Wysoka szafka kuchenna VENTO DU-60/214 to nie tylko efektywne wykorzystanie przestrzeni, ale także narzędzie do organizacji i przechowywania. Jej uniwersalność i dostępna kolorystka sprawiają, że może ona być dostosowana do każdego rodzaju wnętrza kuchennego oferując nie tylko praktyczne ale również estetyczne korzyści.


Kategorie: Meble kuchenne , System mebli kuchennych VENTO , Szafki kuchenne dolne


Kody referencyjne: V-UA-VENTO-DU-60/214-BEŻOWY, V-UA-VENTO-DU-60/214-J.POPIEL, V-UA-VENTO-DU-60/214-BIAŁY, V-UA-VENTO-DU-60/214-D.MIODOWY, V-UA-VENTO-DU-60/214-ANTRACYT

Zadzwoń do nas
tel: 669 748 899
tel: 601 971 011
tel: 535 439 669
biuro@meblujdom.pl
Meble możesz zamówić również drogą telefoniczną lub mailowo. Konsultant przyjmie zamówienie i potwierdzenie otrzymają Państwo na adres e-mail.
Zadaj pytanie o produkcie
Szyfrowanie SSL🔒 Średnia ocen sklepu 4.8/5    Zaufane opinie ★★★★★

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Halmar logo PDF
Samodzielny montaż Tak
Gwarancja 24 miesiące
Dostępna kolorystyka Antracyt / Biały / Beżowy / Dąb miodowy / Jasny popiel
Wysokość 214
Szerokość 60
Głębokość 56
Szuflady Brak szuflad
Ilość drzwi 2 drzwi
Zmiana wymiarów Brak możliwości

Wszystkie meble: System mebli kuchennych VENTO


Nowoczesne Białe meble kuchenne VENTO

System VENTO to prosty styl i elegancja. Posiada 3 dostępne warianty kolorystyczne frontu: jasny popiel , biały połysk i beż i przy każdym z tych kolorów korpus zostaje w kolorze białym. Posiada mechanizm cichego domykania szuflad Linken System.

Zawiasy frontów posiadają mechanizm cichego domykania. Uchwyty chromowane o długości 128mm.W szufladach zastosowane są prowadnice typu METALBOX. W szafkach są siłowniki typu GO i GOV.

Szafki górne można zamontować na specjalnych zawieszkach z regulacją, a stopki szafek dolnych posiadają funkcję regulacji. Płyta frontu i korpusu ma grubość 16mm.

Z nami umeblujesz dom tak jak lubisz.


Przejdź do kolekcji
Nowoczesne Białe meble kuchenne VENTO
opcjonalnie
*Wymagany, ponieważ tam powiadomimy Cię o odpowiedzi

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Wysuń ostatnio oglądane (1)