Dywan, Chodnik BERBER TROIK różowy - do kuchni, przedpokoju, na korytarz
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 15 zł | 15 zł | 1 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
Opis chodnika BERBER TROIK
Dywan BERBER TROIK w kolorze różu to wyjątkowy chodnik z kolekcji Shaggy, który łączy w sobie przytulność stylu boho z elegancją nurtu glamour. Miękkie, puszyste włosie i geometryczne wzory tworzą spójną całość, która natychmiast przyciąga wzrok.
Delikatny różowy odcień tego chodnika to coś więcej niż kolor - to nastrój i charakter przestrzeni. Róż nadaje wnętrzu lekkości i ciepła, subtelnie podkreślając osobowość domowników i sprawiając, że każde pomieszczenie zyskuje wyjątkową atmosferę.
Puszystość, której nie można się oprzeć
Wysokie, grube i sprężyste włosie o grubości ok. 25 mm zapewnia wyjątkową miękkość pod stopami. To przyjemność odczuwalna przy każdym kroku - zarówno rano, jak i wieczorem.
Plecione frędzle na końcach chodnika dodają mu charakteru i nawiązują do swobodnej estetyki boho. Ten detal sprawia, że dywan wygląda jak element przemyślanej, stylowej aranżacji.
Materiał stworzony do codziennego użytku
Chodnik wykonany jest w 100% z polipropylenu - włókna odpornego na ścieranie, łatwego w pielęgnacji i trwałego w użytkowaniu. Waga ok. 2,0 kg/m² świadczy o solidności i dobrej jakości wykonania.
Ważną zaletą jest to, że dywan nie elektryzuje się - co ma szczególne znaczenie w przedpokoju, kuchni czy na korytarzu. Codzienne użytkowanie jest po prostu komfortowe i bezproblemowe.
Idealny do każdego korytarza i kuchni
- Styl: Glamour z akcentami boho
- Typ: Shaggy - wysokie, puszyste włosie
- Kolor: Delikatny, nastrojowy róż
- Materiał: 100% Polipropylen - trwały i łatwy w utrzymaniu czystości
- Nie elektryzuje się - bezpieczny i komfortowy w codziennym użytkowaniu
- Frędzle na końcach - elegancki detal w stylu boho
- Kształt prostokątny - doskonały jako chodnik do przedpokoju, kuchni i korytarza
- Dostępny w wielu rozmiarach - dopasowany do różnych przestrzeni
Wybierając BERBER TROIK, wybierasz przestrzeń, do której chce się wracać. To dywan, który podnosi standard każdego wnętrza bez kompromisów.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Glamour |
| Dostępna kolorystyka | Róż |
| Wymiar | 60x250 cm, 60x300 cm, 70x200 cm, 70x250 cm, 70x300 cm, 80x200 cm, 80x300 cm |
| Szerokość | 200 cm / 250 cm / 300 cm |
| Głębokość | 60 cm / 70 cm / 80 cm |
| Typ dywanu | Shaggy |
| Materiał | Polipropylen |
| Kształt | Prostokątny |
| Dodatkowe informacje | Nie elektryzuje się |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.