Dywan SKETCH - F561 krem/czarny - Zygzak

Opis dywanu SKETCH F561

Dywan SKETCH w klasycznym wzorze zygzaka to propozycja dla osób ceniących nowoczesny styl. Kremowo-czarna kolorystyka sprawia, że pasuje zarówno do minimalistycznych, jak i bardziej klasycznych wnętrz.

Miękkie runo, które zachwyca w dotyku

Dywan wykonano z wysokiej jakości przędzy 100% polipropylen Heat Set Frize. Włókna są wyjątkowo puszyste i przyjemne pod stopami dzięki runu o wysokości około 13 mm.

Technologia Heat Set zapewnia trwałość splotu i odporność na odkształcenia. Wzór pozostaje wyraźny nawet po długim użytkowaniu.

Praktyczna odporność na co dzień

Polipropylen to materiał naturalnie odporny na pleśń, grzyby i roztocza. Dywan nie elektryzuje się, co jest szczególnie ważne w suchych pomieszczeniach.

  • Materiał: 100% polipropylen Heat Set Frize
  • Wysokość runa: ok. 13 mm
  • Gramatura: ok. 2,40 kg/m²
  • Kształt: prostokątny
  • Kraj produkcji: Turcja
  • Właściwości antyelektrostatyczne
  • Odporność na pleśń, grzyby i bakterie

Łatwa pielęgnacja bez wysiłku

Do codziennej pielęgnacji wystarczy zwykły odkurzacz. Ewentualne zabrudzenia usuwa się wilgotną szmatką - bez specjalistycznych środków czyszczących.

Zadaj pytanie o produkcie

Pełna specyfikacja

Stan Nowy
Producent / Dystrybutor Dywany Łuszczów logo
Gwarancja 24 miesiące
Dostępna kolorystyka Krem + Czarny
Wymiar 240x330 cm, 280x370 cm
Szerokość 330 cm / 370 cm
Głębokość 240 cm / 280 cm
Typ dywanu Heatset
Materiał Polipropylen
Kształt Prostokątny
Gramatura ok. 2,40 kg/m2
Wysokość runa ok. 13 mm
GPSR Bezpieczeństwo produktu (GPSR)
Bądź pierwszą osobą, która oceni produkt

Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.

Zadaj pytanie o produkcie
Historia