Stelaż rozsuwany, regulowany elektrycznie CONTROL PRO LEVANO
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis stelaża elektrycznego CONTROL PRO LEVANO
Stelaż regulowany elektrycznie Control Pro z 2 silnikami i ładowarką USB
Regulowana szerokość pozwoli Ci na montaż blatu o szerokości nawet dwóch metrów. Dwa silniki oraz duży udźwig 100 kilogramów sprawiają, ze stelaż bez problemu poradzi sobie z blatem i wszystkim, co na nim. Chyba jedyny stelaż pozwalający posiadać zarówno biurko regulowane elektrycznie z blatem +200cm!
Teleskopowa konstrukcja i przemyślany design
Szerokość kolumn możesz regulować w zakresie od 100 do 170 centymetrów (dzięki temu to chyba jedyny stelaż gdzie biurko regulowane może mieć blat 200cm). Dzięki temu zyskujesz ogrom możliwości projektowania swojej przestrzeni oraz nie będziesz potrzebować nowego stelaża, jeśli kiedyś zajdzie potrzeba zmiany rozmiaru blatu. Przemyślany design stelaża Control Pro to przede wszystkim sprytny system prowadzenia kabli, dzięki któremu poprowadzisz je tak, by nie były widoczne podczas codziennej pracy.
Dwa silniki do Twojej dyspozycji
Oba silniki zostały wbudowane w kolumny, przez co pracują niezwykle cicho, a miękkie, gumowe podkładki pod blat doskonale tłumią wszelkie drgania podczas zmiany wysokości i zapewniają znakomitą kulturę pracy całego mebla, nawet pod dużym obciążeniem.
Kontroler z ładowarką USB 10W
Kontroler z funkcją wyświetlania aktualnej wysokości i zapisu trzech ulubionych konfiguracji jest wygodny i wszechstronny zarówno w biurze, jak i w domowym stanowisku do rozrywki. Wyposażony w gniazdo USB pozwoli ci naładować swoje urządzenie lub podłączyć oświetlenie bez zajmowania portu w komputerze.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~17 kg |
| Marka | Levano |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Czarny / Biały |
| Wysokość | 70-112 cm |
| Szerokość | 100-170 cm |
| Głębokość | 60 cm |
| Materiał | Stal |
| Rodzaj nóg | Regulowane elektrycznie |
| Podstawa | Na wysokich nóżkach |
| Oświetlenie LED | Brak |
| Dodatkowe informacje | Rozmiar(D x S x W): 60*100-170*72-120 cm Szybkość podnoszenia: 25 mm/s Materiał stelaża: Stal / Aluminium |
| Kształt | Prostokątny |
| Półka na klawiaturę | Nie |
| Regulowana wysokość | Tak (elektrycznie) |
| Szuflady | Brak szuflad |
| Ilość drzwi | Bez drzwi |
| Otwarte półki | Brak |
| Maksymalne obciążenie | 100 kg |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o CONTROL PRO LEVANO
Dopasuj blat do swoich potrzeb
Do stelaża przymocujesz dowolny blat szerokości od 100 do nawet 230 cm (zalecamy max 30cm wystającego blatu po każdej stronie) oraz z głębokością 60-80 cm. Dzięki płynnej regulacji wysokości od 72 do 120 cm łatwo i szybko dostosujesz biurko do swoich preferencji a trzy banki pamięci w kontrolerze pozwolą Ci zapisać wysokości, z których najbardziej lubisz korzystać.
Dzięki niskiemu zakresowi zaczynającemu się już od 72 centymetrów, stelaż Control Series to również fantastyczna baza dla miejsca do nauki dla dzieci - mebel rośnie razem z nimi, a dzięki dostępnym do montażu wymiarom blatów, miejsca nie zaczyna z czasem brakować - jak to bywa w przypadku mebli przeznaczonych dla znacznie młodszych użytkowników.
Twoje nowe stanowisko do pracy i rozrywki
Górna granica wysokości 120 centymetrów (powiększona o grubość blatu) pozwala wygodnie pracować na stojąco większości osób, a ustawność stelaża i udźwig aż do 100 kilogramów daje duże możliwości organizacji ergonomicznego stanowiska. (Tutaj nasza mała dygresja - wg. naszych testów spokojnie dźwiga 120kg bez zająknięcia)
Na stelażu Control Series bez żadnego problemu zorganizujesz zestaw z laptopem i dwoma monitorami na uchwytach mocowanych do blatu. Dołączone do zestawu samoprzylepne klipsy do prowadzenia kabli pomagają utrzymać porządek i ukryć niepotrzebny bałagan, dbając jednocześnie o estetyczny wygląd stanowiska pracy. Kompletne stanowisko ergonomiczne zbudujesz z marką LEVANO.
Prostota montażu
Montaż jest niezwykle prosty, dzięki czemu możesz cieszyć się z nowego mebla możliwie najszybciej. Wybierając stelaż Control Series od Levano, stawiasz na jakość i funkcjonalność w najbardziej komfortowej cenie.
Jeśli chcesz zakupić ten stelaż z gotowym blatem to polecamy produkty od tego samego dystrybutora, natomiast jeśli chcesz posiadać blat premium to doradzamy udać się lokalnego stolarza i zapytać o blaty firmy Egger (aż 4 cm grubości!) :)
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.