Meble od Optimum

Optimum logo

Firma Optimum została założona w 1992 roku. Od samego początku działalności kładziemy nacisk na satysfakcję i komfort naszych Klientów. Obecnie jesteśmy w gronie największych producentów materacy w Polsce, a jednocześnie jednym z nielicznych ze stuprocentowym kapitałem krajowym. Ponad 25-letnie doświadczenie oraz znajomość rynku pozwalają nam na ciągłe udoskonalanie naszych produktów. Przyznawane liczne wyróżnienia, zarówno lokalne (niżański Laur Gospodarczy 2002, Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2019), jak i ogólnopolskie (Laur Konsumenta 2005, Gazela Biznesu 2008, certyfikat Wiarygodna Firma 2014), potwierdzają rzetelność w dążeniu do realizacji wizji firmy. W 2005 roku Optimum pomyślnie przeszło audyt certyfikujący, przeprowadzony przez RWTÜV Systems GmbH Polska, gwarantujący spełnienie standardów jakości w zakresie projektowania i produkcji materacy oraz kanap

Misją firmy Optimum jest zapewnienie zdrowego snu. Zdają sobie sprawę, że odpowiednio dobrany materac i stelaż mogą znacząco poprawić jakość snu. Optimum jest nastawione na ciągły rozwój firmy, nieustanne polepszanie jakości produktów oraz poszerzanie grona stałych Klientów. Współpracują z producentami mebli, salonami meblowymi, hotelami i architektami wnętrz. Konsultują budowę materacy z fizjoterapeutami. 

Producenci przykładają sporą uwagę do prezentowania swojej oferty w wydawanych katalogach.
Zobacz więc co przygotował dla Ciebie Optimum i gdy któreś z produktów Cię zainteresuje tak wyszukaj je w naszej wyszukiwarce.

Zobacz Optimum Materace.pdf Zobacz Poradnik o materacach.pdf Zobacz Umiejscowanie Transport i Użytkowanie materaca.pdf

Jeśli nie chcesz oglądać katalogu w przeglądarce pobierz je na swoje urządzenie korzystając z linków poniżej.

Pobierz na urządzenie Optimum Materace.pdf
Pobierz na urządzenie Poradnik o materacach.pdf
Pobierz na urządzenie Umiejscowanie Transport i Użytkowanie materaca.pdf

🔥 Popularne produkty od Optimum