Półki wiszące 

Z niewiadomych przyczyn często zapomina się o półkach wiszących w domu a jest to absolutnie najlepsza rzecz, która potrafi ożywić pustą ścianę i całkowicie zmienić nudną część pomieszczenia. To co umieścimy na półce to już sprawa względna - ważne tylko by półkę zawiesić prosto. Do tego będzie potrzebna nam poziomica (lub wasserwaga jeśli jesteście ze Śląska), ołówek, wiertarka i pomocnik tak by mieć się z kim spierać podczas pracy ;)

1 - 87 z 155 mebli
1 - 87 z 155 mebli

Półki wiszące – praktyczny i estetyczny element wyposażenia

Półki to niepozorny element wyposażenia. Choć są tak podstawowe, że wiele osób nie poświęca im szczególnej uwagi, warto przeznaczyć chwilę na wybranie odpowiednich półek. W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór półek wiszących.

Półka ścienna – efektywna organizacja w Twoim domu

Zastosowanie półek będzie dobrym rozwiązaniem w wielu różnych pomieszczeniach. Planując wyposażenie kuchni, musimy zdecydować, co chcemy mieć pod ręką. Przyprawy, ulubione kubki i filiżanki, podstawowe przybory kuchenne – wszystko to możemy umieścić na półce ściennej. Dzięki temu możesz zapomnieć o szukaniu drewnianej łyżki czy pojemnika z przyprawą po zamykanych szafkach. Półki wiszące sprawią, że zawsze będziesz mieć pod ręką to, czego najbardziej potrzebujesz. Tego typu półka może również sprawdzić się w łazience – możesz ustawić na niej najczęściej używane kosmetyki. Część produktów chowamy w szafkach, część trzymamy pod prysznicem czy w okolicy wanny. Warto dodać tam półkę wiszącą, by mieć pod ręką inne kosmetyki, z których często korzystamy.

Zestaw półek, półka pojedyncza – bogaty wybór wyposażenia domu

W naszej ofercie znajdziesz zarówno pojedyncze półki, jak i gotowe zestawy. Komplet do świetne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje większej liczby półek za jednym razem. Zaoszczędzimy także czas pod względem desginu – gotowy zestaw to półki dobrane i dopasowane stylistycznie. Proponujemy również wybór pojedynczych półek, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Decydując się na pojedyncze półki do sypialni, salonu czy kuchni możesz wybrać dokładnie tyle półek, ilu aktualnie potrzebujesz. Sypialnia to dobre miejsce na zastosowanie takiego elementu wyposażenia – jeżeli chcesz mieć niektóre przedmioty pod ręką, a zabrakło na nie miejsca w szafce nocnej, półka sprawdzi się świetnie. Co więcej, wiszące półki możesz zamontować wyłącznie z myślą o udekorowaniu pomieszczenia. Ustawienie na półce ulubionych zdjęć i innych ozdób z pewnością doda wyjątkowego charakteru każdemu pomieszczeniu. Skorzystaj z naszej oferty półek wiszących!