Półka wisząca QUANT QA-05
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 49 zł | 49 zł | 1 szt. |
Maksymalny koszt wysyłki bez dodatkowej usługi wniesienia, na terenie Polski wynosi 250 zł brutto*.
Kupuj w zestawie i używaj kodów rabatowych by sporo zaoszczędzić :)
UWAGA*: Warunek maksymalnej ceny dostawy nie obowiązuje dla zamówień w hurtowych ilościach i wysyłka w takim przypadku wyceniana jest indywidualnie. BOK skontaktuje się przed akceptacją zamówienia.
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis półki wiszącej QUANT QA05
Półka wisząca QUANT QA-05 na książki, dekoracje czy kolekcję zdjęć, które personalizują i ocieplają wnętrze Twojego domu. Pozwala ergonomicznie wykorzystać ściany do przechowywania. Znakomicie prezentuje się zawieszona nad innymi meblami z kolekcji QUANT, np. komodą lub szafką RTV.
Mebel wykonano z wytrzymałej płyty laminowanej wykończonej trwałym obrzeżem ABS.
W przypadku zamówienia za pobraniem mebli od producenta Lenart do czasu realizacji należy doliczyć około 14 dodatkowych dni roboczych ze względu na to, że towar zostanie najpierw dostarczony na nasze magazyny i wysłany ponownie do Ciebie.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Industrialny / Loftowy |
| Dostępna kolorystyka | Dąb artisan + czerń |
| Wysokość | 25 cm |
| Szerokość | 155 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Materiał | Płyta meblowa laminowana |
| Dodatkowe informacje | Półka naścienna |
| Kraj produkcji | Polska 🇵🇱 |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wszystkie meble: System mebli QUANT Lenart Meble
Geometryczne, czarne nogi nadają meblom loftowy charakter, który spodoba się wszystkim wielbicielom nowoczesnej elegancji. Przestrzenne, zaakcentowane światłem fronty oraz eleganckie czarne ramy sprawiają, że te meble nigdy nie będą tłem, lecz pierwszoplanowym aktorem każdego salonu. Bryły wyposażono w zewnętrzne ledowe oświetlenie, które podkreśla trójwymiarowy charakter frontów. Wewnętrzne oświetlenie witryn, dostępne w opcji dodatkowej, pozwala ciekawie wyeksponować przedmioty umieszczone za szkłem oraz podkreśla rysunek drewna na plecach mebli.
Istnieje również wariant sypialniany oraz przedpokojowy kolekcji QUANT
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.