Regały

Każde wnętrze wymaga odpowiedniego zagospodarowania i funkcjonalnego rozmieszczenia znajdujących się w nim przedmiotów. Najlepiej sprawdzają się w takiej roli regały, których niezwykle bogata oferta znajduje się w naszym sklepie meblowym. I chyba nikt nie wątpi, że regał odnajdzie się w każdej aranżacji. Współczesne regały są bowiem nie tylko wygodne w użyciu, ale przede wszystkim niezwykle stylowe, a różnorodność ich rodzajów pozwala na idealne dopasowanie do potrzeb oraz wystroju najbardziej wymagającego wnętrza. W naszej ofercie znajdują się zarówno regały pokojowe, jak i regały biurowe – w tym regały drewniane i metalowe otwarte oraz stylowe regały zabudowane wyposażone w przeszklone lub pełne drzwiczki.

Filtry

Kolorystyka produktu
Przeszklenie
1 - 78 z 270 mebli
1 - 78 z 270 mebli

Regały pokojowe

Regały meblowe swoje korzenie wywodzą z bibliotek – tych starożytnych, gdzie stanowiły wygodny sposób na przechowywanie rękopisów, a wraz z wynalezieniem druku, również książek. Dzisiaj ich funkcja wyszła daleko poza pierwotne przeznaczenie i regały na książki, to tylko niewielka część oferty, na którą składają się te nowoczesne meble pokojowe i meblościanki, o niezwykle zróżnicowanym designie i jeszcze większym zastosowaniu. Współczesne regały pokojowe to wyjątkowe konstrukcje łączące w sobie wygodę użytkowania z kreatywną stylizacją, która pozwala dopasować regały do każdego rodzaju wnętrza, niezależnie od jego przeznaczenia czy wystroju.

Bogate wzornictwo oferowanych przez nas regałów, w których wykorzystane zostały różnego rodzaju materiały, umożliwia ich szerokie zastosowanie, zarówno w klasycznych wnętrzach, gdzie eleganckiego charakteru nada stylowy regał na książki, jak i we wnętrzach bardzo nowoczesnych, gdzie regał metalowy o industrialnym designie stanie się przysłowiową kropką nad i.

Co istotne, jeśli nie mamy w pomieszczeniu zbyt wiele miejsca, możemy zdecydować się na funkcjonalny regał narożny, który nie tylko nie zajmuje dużo przestrzeni, ale pozwala wykorzystać nieustawne kąty pomieszczenia, czyniąc to przy okazji w wyjątkowo estetyczny i gustowny sposób.

Regały pokojowe – stylowe i praktyczne

Oferowane przez nasz internetowy sklep meblowy regały, to bogaty wybór wysokiej jakości mebli, które różnią się między sobą nie tylko designem, ale również wielkością i zastosowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi. Dzięki temu bez problemu znajdziemy zarówno regał zamknięty, jak i regał z szufladami, czyli meble, które pozwalają na przechowywanie rzeczy w dyskretny sposób. Pod względem gabarytów również możemy wybierać do woli, decydując się w zależności od potrzeb i możliwości, jakie daje wolna do zagospodarowania przestrzeń w pomieszczeniu, na regał wąski lub regał szeroki czy regał niski, który z powodzeniem może pełnić rolę stylowej komody.

Regały w stylu skandynawskim, nowoczesnym i klasycznym

W miejscach, w których chcemy zachować wystrój minimalistyczny, idealnie będzie pasował regał biały w stylu skandynawskim. Oferujemy wiele tego typu modeli, które świetnie sprawdzą się nie tylko w pokoju dziennym, ale także w kuchni lub w łazience. Nowatorskim połączeniem nowoczesności, funkcjonalności i minimalizmu są regały typu CUBE, na których można przechowywać książki oraz inne przedmioty. A co istotne możemy je rozbudowywać poprzez dodawanie kolejnych regałów z tej serii, które stworzą spójną całość. Jeśli potrzebujemy więcej miejsca, to warto zwrócić uwagę na regały klasyczne, które w zależności od modelu, mogą być wyposażone w szklane witryny lub miks półek, szuflad i szafek. Interesującą propozycją, charakteryzującą się niestandardowym rozwiązaniem jest regał z drzwiami przesuwnymi, który prezentuje się niezwykle awangardowo i ciekawie.

Praktyczne regały biurowe

Gabinet lub biuro to miejsce stworzone dla regałów. Doskonale odnajdą się tam stylowe regały na książki i dokumenty, które z jednej strony nadadzą wnętrzu elegancji, a z drugiej zapewnią wygodny dostęp do przechowywanych na półkach materiałów, urządzeń czy innego rodzaju przedmiotów, które chcemy wyeksponować lub mieć do nich szybki i łatwy dostęp. Regały biurowe to jedno z najbardziej funkcjonalnych rozwiązań. Co istotne, w naszej ofercie można znaleźć praktyczne i stylowe regały, wchodzące w skład systemów meblowych, dzięki czemu wszystkie meble czy to w gabinecie, czy w salonie, będą do siebie idealnie dopasowane.

Jaki regał wybrać?

O tym, jaki regał wybrać decyduje przede wszystkim wystrój pomieszczenia, ale również nie możemy tutaj zapomnieć o funkcjonalności. Od naszych potrzeb zależy, jakie regały sprawdzą się w przypadku naszych wnętrz.

Jeśli cenimy sobie wygodę w dostępie do książek czy innych rzeczy, jakie znajdą się na regałach, to najlepszym wyjściem w takiej sytuacji są regały otwarte, których w naszej ofercie znajduje się bardzo wiele. Posiadają one różne rozmiary, a także ilości półek oraz wykonane są z zastosowaniem różnego rodzaju materiałów i charakteryzują się odmiennym designem. Dzięki temu na pewno znajdziemy regał pasujący do aranżacji naszego mieszkania czy biura.

Natomiast jeśli nie lubimy zbyt często ścierać kurzy i chcemy w jakiś sposób odseparować trzymane na regałach przedmioty, warto wybrać regały zabudowane. W tym zakresie także posiadamy bogatą ofertę regałów wyposażonych zarówno w drzwiczki przeszklone, jak i pełne.

Nasz sklep meblowy online pozwala na wygodny i szybki zakup wysokiej jakości regałów, których różnorodność pozwala dopasować odpowiedni regał do każdego pomieszczenia. Oferowane przez nas meble są certyfikowane i przyjazne dla środowiska, są to także produkty wysokiej jakości, fabrycznie zapakowane i posiadające gwarancję. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!