Regał REG-10 Halmar
Termin i dostępność
Naliczanie kosztów wysyłki
| Pierwsza sztuka | Kolejna sztuka | Ilość w 1 paczce |
|---|---|---|
| 9 zł | 0,00 zł | 4 szt. |
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis akcesoria REG10
Regał REG-10 Halmar to uniwersalny mebel, który doskonale sprawdzi się w każdej aranżacji i w każdym pomieszczeniu. Regał posiada cztery półki z czterema koszami, co sprawia, że nie tylko pięknie wygląda ale również jest bardzo praktyczny. Wykonany został z litego drewna, natomiast kosze z tkaniny w kolorze szarym.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 83 |
| Szerokość | 28 |
| Głębokość | 26 |
| Materiał | Drewno lite + tkanina |
| Szuflady | 4 szuflady |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.
Pytania (1)
Julita
Witam. Dzisiaj zakupiłam Regał REG-10 Halmar. Proszę o informację ile on ma koszy? W opisie i na zdjęciu jest że 4 ale w szczegółach jest napisane 3 szuflady. Proszę o potwierdzenie że są 4 kosze. Pozdrawiam
Potwierdzam ilość 4 koszy. Był to błąd w naszym opisie, za który przepraszamy