Krzesło bankietowe HERA
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła tapicerowanego HERA
Elegancja i funkcjonalność w idealnym wydaniu
Krzesło Hera to synonim ponadczasowej klasyki w nowoczesnej odsłonie. Wyrafinowany design podkreśli prestiż każdej uroczystości, nadając wnętrzu wyjątkowy charakter. To doskonały wybór zarówno do eleganckich bankietów jak i formalnych spotkań biznesowych.
Wytrzymałość, na którą możesz liczyć
Solidna stalowa konstrukcja malowana proszkowo zapewnia trwałość i stabilność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Tapicerka o zwiększonej odporności na ścieranie zachowuje swój idealny wygląd przez lata, a miękkie siedzisko z formowanej gąbki zapewnia wygodę nawet podczas długich wydarzeń.
Komfort przechowywania i organizacji
Sztaplowanie do 19 sztuk sprawia, że krzesło Hera to praktyczne rozwiązanie dla sal o zmiennym układzie. Ułatwia przechowywanie, pozwalając oszczędzić cenną przestrzeń bez rezygnacji z elegancji.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~20 kg |
| Marka | King Home |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Beżowe + złoty |
| Wysokość | 93,5 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Materiał | Tkanina + stal malowana proszkowo |
| Stelaż | Stal malowana proszkowo |
| Kolor stelaża | Złoty |
| Dodatkowe informacje | Siedzisko: szer. 39 cm / gł. 40 cm Oparcie: wys. 40 cm / szer. 40 cm Rozstaw nóg: szer. 44 cm / gł. 50 cm |
| Pikowania | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 140 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| Sztaplowane | Tak |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o HERA
Krzesło bankietowe HERA beżowe / złote.
Ponadczasowy, klasyczny styl sprawia, że krzesło Hera będzie doskonałą ozdobą każdej uroczystości.
Solidna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo i szykownie zdobione obicie z tkaniny tapicerskiej o zwiększonej wytrzymałości na ścieranie
zapewniają wyjątkowy styl na lata. Wygodne siedzisko wykonano ze specjalnie formowanej gąbki o właściwościach nieodkształcających.
Dużym atutem jest możliwość sztaplowania nawet do 19 sztuk, co czyni produkt także praktycznym.
Krzesło Hera polecamy do wyposażenia sali bankietowych oraz konferencyjnych.
Wymiary: wys. 93,5 cm / szer. 46 cm / gł. 58 cm
Wysokość do krawędzi siedziska: 46 cm
Siedzisko: szer. 39 cm / gł. 40 cm
Oparcie: wys. 40 cm / szer. 40 cm
Rozstaw nóg: szer. 44 cm / gł. 50 cm
Maksymalna nośność: 140 kg.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.