Krzesło bankietowe HERON
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis krzesła konferencyjnego HERON
Krzesło bankietowe HERON - klasyka z nowoczesnym akcentem
Krzesło Heron to połączenie ponadczasowego stylu i współczesnej elegancji. Miękka tapicerka oraz solidna stalowa konstrukcja idealnie komponują się z współczesnymi wnętrzami, dodając im wyrafinowanego i luksusowego charakteru.
Trwałość na lata
Wysokiej jakości tkanina tapicerska o zwiększonej odporności na ścieranie zapewnia trwałość i wyjątkowy styl na długie lata. Siedzisko wypełnione odporną na odkształcenia gąbką zapewnia komfort nawet podczas wielogodzinnego użytkowania.
Praktyczność i oszczędność miejsca
Krzesło Heron łączy estetykę z funkcjonalnością - możliwość sztaplowania do 19 sztuk pozwala na wygodne przechowywanie, optymalizując przestrzeń w salach o zmiennym zapotrzebowaniu.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Waga | ~20 kg |
| Marka | King Home |
| Samodzielny montaż | Tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Czarny |
| Wysokość | 93,5 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| Szerokość | 46 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| Materiał | Tkanina + stal malowana proszkowo |
| Stelaż | Stal malowana proszkowo |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Dodatkowe informacje | Siedzisko: szer. 39 cm / gł. 40 cm Oparcie: wys. 40 cm / szer. 40 cm Rozstaw nóg: szer. 44 cm / gł. 50 cm |
| Pikowania | Nie |
| Maksymalne obciążenie | 140 kg |
| Zmiana wymiarów | Brak możliwości |
| Sztaplowane | Tak |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Więcej informacji o HERON
Krzesło bankietowe HERON czarne.
Ponadczasowy, klasyczny styl z nutą współczesności. Solidna konstrukcja ze stali malowanej proszkowo i szykownie zdobione obicie z tkaniny tapicerskiej o zwiększonej wytrzymałości na ścieranie zapewniają wyjątkowy styl na lata. Wygodne siedzisko wykonano ze specjalnie formowanej gąbki o właściwościach nieodkształcających.
Dużym atutem jest możliwość sztaplowania nawet do 19 sztuk, co czyni produkt także praktycznym. Krzesło Heron polecamy do wyposażenia sali bankietowych oraz konferencyjnych.
Wymiary: wys. 93,5 cm / szer. 46 cm / gł. 58 cm
Wysokość do krawędzi siedziska: 46 cm
Siedzisko: szer. 39 cm / gł. 40 cm
Oparcie: wys. 40 cm / szer. 40 cm
Rozstaw nóg: szer. 44 cm / gł. 50 cm
Maksymalne obciążenie: 140 kg.
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.