Stoły ze szkłem hartowanym na blacie z MDF lub drewna

Stoły ze szkłem hartowanym na blacie z MDF lub drewna

Szalenie popularne, praktyczne, solidne - i co najważniejsze - przepiękne stoły z blatem drewnianym lub MDF, na które nałożono szklaną taflę święcą ostatnio triumfy sprzedażowe. Nawet najlepiej wypolerowany i wylakierowany blat MDF nigdy nie dorówna pięknem szklistemu efektowi, który nadaje hartowana tafla szkła. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie najlepszych propozycji właśnie takich stołów byś nie musiał przegrzebywać ich ręcznie spośród innych ofert.

Największym zainteresowaniem aktualnie cieszą się właśnie te modele stołów ze szkłem na blacie. Wejdź na kartę produktu, ponieważ wiele z nich występuje również w kilku wariantach kolorystycznych.

Edycja: W trakcie tworzenia tego posta doszedłem do wniosku, że w sumie nie byłoby złym pomysłem stworzyć osobną, dedykowaną kategorię poświęconą właśnie stołom MDF ze szkłem rozłożonym na blacie, więc zapraszam do kategorii stołów MDF ze szłem.

Rozkładane stoły z blatem szklanym:

Nierozkładane stoły ze szkłem na blacie:

Choć w znacznej mniejszości w stosunku do rozkładanych to warto wspomnieć o nierozkładanych krewnych o jednolitej tafli szkła na blacie.

Stoły MDF z efektem kamienia na blacie

W tym całym szale stołów ze szkłem na blacie całkiem ładnie odnalazły się nowe stoły, które zarówno imitują efekt kamienia poprzez chropowatość szkła jak i te ze stricte marmurowym wykończeniem blatu.

Jeśli istnieje w internecie jakiś stół, którego nie ma w naszym zestawieniu daj nam znam w komentarzach poniżej. Z chęcią wrzucimy go do oferty ;)

mdf szkło blat szklany drewno hartowane stół stoły