Dywan DIAMOND K4476G GOLD
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis dywanu DIAMOND K4476G GOLD
Idealną propozycją dla osób ceniących sobie nowoczesny wystrój jest dywan DIAMOND K4476G GOLD. Ma on kształt prostokąta o ciekawej kolorystyce połączenia ponadczasowej szarości, z czarnymi i złotymi detalami. Oryginalny design dywanu sprawia, że wnętrze zyskuje niesamowitego charakteru.
Dywan DIAMOND K4476G GOLD został wykonany z polipropylenu oraz poliestru, takie połączenie materiałów sprawia, że jest łatwy w czyszczeniu, a przy tym bardzo wytrzymały. Idealny do salonu, sypialni czy pokoju młodzieżowego.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Czarny z białym/szarym oraz akcentami złota |
| Wymiar | 120x170 cm |
| Wysokość | 1,0 cm |
| Szerokość | 170 cm |
| Głębokość | 120 cm |
| Typ dywanu | Heatset |
| Materiał | polipropylen, poliester |
| Kształt | Prostokątny |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.