Meble od Marbex

Marbex logo

Firma Marbex jest nowoczesnym przedsiębiorstwem oferującym kompleksowe rozwiązania hurtowej dystrybucji dywanów.

Działamy na rynku polskim od 1991 roku i posiadamy w ofercie wszystkie najlepiej sprzedające się jakości dywanów: BCF, PŁASKIE TKANIE, HS, FRYZ, SHAGGY, AKRYL, WISKOZA, WEŁNA i INNE.

Zadowolenie klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Naszym partnerom zapewniamy wysoką sprzedaż poprzez dostarczenie sprawdzonych produktów, najnowszych trendów oraz bardzo dobrego serwisu przed i po zakupowego. Współpraca z nami gwarantuje wysoką sprzedaż. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz super okazjami w wyprzedażach.

Jesteśmy bezpośrednim importerem dywanów z całego świata. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty najlepszych i największych światowych producentów – między innymi z Polski, Belgii, Turcji, Ukrainy, Indii, Chin, Egiptu, Nepalu oraz wielu innych. W wyniku tego możemy zaoferować naszym klientom produkty najwyższej jakości w najniższych cenach.


Wszystko to sprawia, że jesteśmy kreatorami przyszłych stylów i trendów w branży, co daje naszym Klientom olbrzymią przewagę w handlu. To my jako pierwsi wprowadzamy nowości na rynek. Współpraca z naszą firmą zapewni Ci dostęp do najlepszych dywanów, a Ty będziesz zawsze o jeden krok przed konkurencją.


Posiadamy wieloletnie doświadczenie – na polskim rynku jesteśmy obecni już od 1991 roku. Specjalizujemy się w dywanach i całą naszą uwagę skupiamy właśnie na nich. Jesteśmy bacznym obserwatorem rynku i nieustannie trzymamy rękę na pulsie. Od wielu lat jesteśmy uczestnikami największych tragów dywanowych na świecie np. Dometexu w Hanowerze i Szanghaju a także innych wystaw w Polsce, Turcji, Indiach i w wielu innych krajach.


Nasz główny cel na przyszłość to pozostanie liderem rynku hurtowego w Polsce. Śledzimy nowinki z branży dekoracji, a wszystko po to aby nasi klienci zawsze mieli dostęp do najlepszych i najtańszych dywanów. Nasz personel to prawdziwi profesjonaliści – pracownicy mają za sobą wiele lat w tej branży i doskonale wiedzą jakie dywany sprzedają się w Polsce. Nieustannie pracujemy nad obniżaniem kosztów i zwielokrotnieniem wydajności. Spełnienie Państwa przyszłych wymagań jest dla nas największym wyzwaniem.

Więcej

Produkty Marbex w kategoriach

Najnowsze meble Marbex

🔥 Popularne produkty od Marbex