Dywan GALYA K3870A BLUE / BLUE 133x190 - Wietrzenie magazynu!
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis dywanu GALYA K3870A BLUE BLUE
Dywan GALYA K3870A BLUE / BLUE typu Heatset został wykonany z włókien, które zostały poddane obróbce cieplnej, co zwiększa ich wytrzymałość oraz pozwalając zachować kolor na dłużej. Taki proces produkcji zapewnia również, że dywan jest miękki i przyjemny w dotyku.
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Dostępna kolorystyka | Wielobarwny |
| Wymiar | 133x190 cm |
| Szerokość | 190 cm |
| Głębokość | 133 cm |
| Typ dywanu | Heatset |
| Kształt | Prostokątny |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.