Dywan MIRA 24036/160
Termin i dostępność
Rodzaje wysyłki
(orientacyjna dla 1 sztuki, wartość dla całego zamówienia wyświetlona będzie w koszyku)
(Warto skontaktować się z nami przed wybraniem tej opcji ponieważ możliwe, że da się taniej)
Opis dywanu MIRA 24036/160
Dywan MIRA 24036/160 zachwyca nowoczesny geometrycznym wzorem. Ponadczasowa kolorystyka produktu kapitalnie uzupełni aranżację wnętrz w stylu nowoczesnym, klasycznym czy vintage.
Kolekcja dywanów MIRA wykonana została z ulepszonego PP typu het set frise. Dzięki temu runo w dotyku przypomina wełnę, jest sprężyste i nie traci kolorów. Dodatkowo dywany łatwo się odkurza i czyści, są odporne na ścieranie
Pełna specyfikacja
| Stan | Nowy |
| Producent / Dystrybutor | |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Styl | Nowoczesny / Modern |
| Dostępna kolorystyka | Odcienie szarości, brązu i czerni |
| Wymiar | 160x230 cm |
| Szerokość | 230 cm |
| Głębokość | 160 cm |
| Materiał | 100% polipropylen |
| GPSR | Bezpieczeństwo produktu (GPSR) |
Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MEBLUJDOM.PL Sp. z o.o. na potrzeby i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi. Adres e-mail zostanie zaanonimizowany automatycznie po tygodniu. Możesz później wycofać swoją zgodę lub anonimizować dane kontaktując się z nami.